РАГС Солом’янського району | Відрадний

РАГС Солом’янського району

ЗАГС на Лепсе: графік роботи

Весільні обручки

Весільні обручки

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Солом’янського районного управління юстиції у місті Києві (РАГС на бульварі Лепсе) віднині працюватиме за іншим графіком. У ЗАГСі встановлюють п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними, один з яких припадатиме на понеділок.

Графік роботи РАЦСу на Лепсе

Вівторок 9:00 – 20:00

Серед 9:00 – 18:00 

Четвер 9:00 – 18:00

П’ятниця 9:00 – 18:00

Субота 9:00 – 16:00

Вихідні дні – неділя та понеділок. Перерва на обід (на сайті Київської адміністрації написане формулювання «перерва на відпочинок» – з 13:00 до 14:00). Кожен перший робочий четвер місяця – санітарний день для обробки приміщень архівосховищ.

«Прийом громадян у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Солом’янського районного управління юстиції у місті Києві з усіх питань, що належать до компетенції відділів, здійснюється протягом кожного робочого дня, – пишуть на сайті КМДА. – Прийом громадян для надання безоплатних консультацій з питань застосування сімейного і цивільного законодавства, витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюється щотижнево у суботу з 09-00 до 16-00». Це означає, що подати заяву на шлюб у ЗАГСі на Лепсе можна кожного дня, окрім неділі та понеділка.

Іншу роботу, покладену на плечі працівників РАЦСу (наприклад, формування книг державної реєстрації актів цивільного стану та їхніх описів, номенклатур справ, оформлення та реставрацію цих книг), вони також мають виконувати протягом робочого тижня. Проте ці обов’язки мають займати не більше 8 годин на тиждень. Тож будьте уважні: якщо працівники ЗАГСу відмовляють вести прийом громадян, посилаючись на іншу «паперову» роботу, нагадайте їм про це нововведення.

Адреса Солом’янського РАГСу: Київ, бульвар Івана Лепсе, 1/28. Телефон: 497-32-27.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


5 коментарів до “РАГС Солом’янського району”

 1. [...] нашому мікрорайоні розташований районний РАЦС на Лепсе, а ще – безліч перукарень і салонів краси, тож [...]

 2. Андрій коментує:

  Відкорегуйте телефони РАГСу: 497-32-37 це приймальня 6-ї лікарні.

 3. Марина коментує:

  загс красивый, пышный и нарядный. Но обслуживание не приветливое,..девочка в зале на церемонии командует где стать и попадает в кадр, не в обиду, но мне это не нужно, тебя снимаю на видео, потом почему то выводят и без единого слова включают и типо смотрите… предупреждать нужно..10 минут мы стояли и что видео у нас было свое зачем это действие??

 4. Саша коментує:

  Вказаний вище телефон – 6-ї лікарні. Правильний номер:
  497-32-27

Напишіть відгук


шість × = 30