Путівки до дитячих санаторіїв на квітень | Відрадний

Путівки до дитячих санаторіїв на квітень

Путівки для дітей

Путівки для дітей

Нещодавно став відомий перелік путівок, зарезервованих на квітень 2019 року для дітей Солом’янського району. Оздоровитися у санаторіях зможуть не всі, адже список цей доволі обмежений: по деяких профілях чиновники «розщедрилися» аж на одну путівку. Тим не менш, всі мають нагоду випробувати своє щастя і роздобути путівку для свого маляти. У цій публікації розповімо, куди саме відправлять оздоровлюватися дітей нашого району та як отримати путівку для дитини.

Оздоровлюючи дітей, не забувайте і про себе: наприклад, на сайті http://radon.com.ua/ru/radonovye-vanny/ ви можете почитати про родонові ванни у санаторії Хмільника. Це дуже корисні процедури, які омолоджують організм та добре впливають на здоров’я!

Безкоштовні путівки для дітей на квітень 2019

1. Дітей із захворюваннями органів дихання прийме Дитячий спеціалізований cанаторій «Лісовий», що в Ірпені, з 3 квітня по 29 квітня. Таких путівок на весь Солом’янський район є 9 штук.

2. Одну дитину з неврологічним захворюванням (із супроводом дорослого) прийме Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій під назвою «Хаджибей» (Одеса) з 3 квітня по 16 квітня.

3. Ще одну дитину з неврологічним захворюванням готовий прийняти той самий Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Хаджибей» з Одеси, але цього разу – без супроводу дорослого. Тривалість оздоровлення – з 8 квітня до 7 травня.

4. Одну дитину із офтальмологічною проблемою запрошують до Дитячого спеціалізованого (спеціального) санаторію «Хаджибей» в Одесі з 3 квітня (кінцева дата перебування у санаторії ще не відома).

5. Дітей із кардіоревматологічними захворюваннями запрошують оздоровитися у Дитячому спеціалізованому cанаторії «Лісова галявина», що у місті Білогородка. Путівок таких 8 штук, а термін перебування у санаторії – з 3 квітня до 29 квітня.

6. Одна дитина із кардіоревматологічною проблемою може відвідати той самий санаторій «Лісова галявина» у Білогородці із супроводом дорослого. Дати ті самі: з 3 квітня до 29 квітня.

7. Шістнадцять путівок чекають на дітей із гастроентерологічними проблемами: із 3 квітня до 29 квітня їм пропонують оздоровлення у санаторії «Орлятко» (Ворзель).

8. П’ять путівок для дітей із психоневрологічними захворюваннями надає Дитячий спеціалізований cанаторій «Орлятко», що у Ворзелі. Дати перебування у закладі: з 3 квітня до 29 квітня.

9. Двох дітей із психоневрологічними проблемами у супроводі дорослих прийме Дитячий спеціалізований cанаторій «Орлятко» (Ворзель) із 3 квітня до 29 квітня.

10. Одразу сімох дітей із пульмонологічними діагнозами чекають у Дитячому спеціалізованому cанаторії «Прикарпатський», що у Яремчі. Початок заїзду – 1 квітня.

11. Стосовно ж захворювань органів дихання, то аж двадцять трьох діток із такими проблемами чекає Дитячий спеціалізований cанаторій «Ялинка» у Пущі-Водиці із 1 квітня до 26 квітня.

12. Двох дітей із ортопедичними проблемами запрошують оздоровитися у Дитячому спеціалізованому cанаторії «Люстдорф», що в Одесі, вже з 24 березня по 23 квітня. Не баріться!

13. Двоє дітей із захворюваннями органів дихання розмістяться у Дитячому спеціалізованому cанаторії «Зелена гірка» (Одеса) із 28 березня по 20 квітня. Тут також поспішайте: дата вже близько!

14. Стосовно ж дітей із захворюваннями гастроентерологічної сфери, то трьох із них прийме Дитячий спеціалізований cанаторій «Джерело», що у Трускавці, із 25 березня по 18 квітня.

15. Чотири путівки чекають на дітей із проблемами органів дихання і шлунково-кишкового тракту. Їх розмістять у Дитячому спеціалізованому санаторії «Бердянський», що у місті Бердянськ. Заїзд триватиме із 31 березня по 25 квітня.

16. Дванадцятеро дітей із неврологічними захворюваннями можуть поїхати до ТМО санаторно-курортного лікування у Пущі-Водиці із 3 квітня по 29 квітня.

17. Восьмеро дітей із психоневрологічними розладами у супроводі дорослих мають шанс поїхати до ТМО санаторію «Салют» у Пущі-Водиці із 5 квітня до 26 квітня.

Як отримати санаторну путівку для дитини?

- Спершу зверніться до педіатра, з яким ви підписувати декларацію;

- Зберіть усі необхідні довідки (заяву від батьків, довідку для отримання путівки на санаторно-курортне лікування з рекомендацією про профіль санаторно-курортного закладу та пору року, виписку з історії розвитку дитини, медичної карти амбулаторного хворого або з медичної карти стаціонарного хворого);

- Подайте документи на розгляд комісії (про деталі вам розкаже педіатр).

Будемо вдячні за ваші доповнення та коментарі: можливо, комусь із наших читачів вдавалося отримати безкоштовні путівки до санаторіїв?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім × 5 =