Пункти обігріву для безхатьків 2021 | Відрадний

Пункти обігріву для безхатьків 2021

Допомога бездомним у Києві

Допомога бездомним у Києві

На Відрадному розпочали роботу два пункти обігріву для безхатьків. Будь ласка, передайте цю інформацію таким людям, якщо побачите, що їм потрібна допомога. Ось адреси пунктів:

  1. вул. Суздальська, 4/6 (Окрема установа Будинок соціального піклування). Цей пункт працює цілодобово і без вихідних, коли температура повітря сягає -10 градусів і нижче. Щодня з 18:00 до 22:00 тут приймають людей на нічліг – ця послуга діє до 8:00;
  2. бульв. Вацлава Гавела, 83-А (Територіальний центр соціального обслуговування Солом’янського району м. Києва). З понеділка до четверга Терцентр працює з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45, субота і неділя – вихідні дні.

Також неподалік Відрадного – на вул. Волинській, 2 – допомагають безхатькам у ще одному Територіальному центрі соціального обслуговування Солом’янського району. Його графік роботи: з понеділка до четверга – з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45, субота і неділя – вихідні дні.

Крім того, через погіршення погодних умов ще один, цього разу мобільний, пункт обігріву відкрили у наметі поблизу Південного залізничного вокзалу.

Що чекає на бездомних людей у цих пунктах?

  • гарячий чай
  • перша медична допомога
  • банк одягу (не у всіх пунктах).

На вулиці може опинитися кожен, тож давайте допоможемо людям, що не мають житла, пережити цю зиму.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 − шість =