Психологічна розстановка на Гарматній | Відрадний

Психологічна розстановка на Гарматній

Розстановка у психології

Розстановка у психології

1 листопада з 12:00 до 15:00 на Гарматній, 42 відбудеться зустріч для всіх, хто прагне виявити причини своїх проблем. На учасників заходу чекає «розстановка» – метод рішення психологічних проблем, у рамках якої присутні люди гратимуть різні ролі. «Якщо у вашому житті є проблеми або ситуації, які ви не в силах вирішити самостійно, то це – не привід впадати у відчай», – кажуть організатори заходу, запрошуючи до участі усіх охочих.

Отож, у цей день, 1 листопада, відбудеться зустріч групи з системних розстановок, де у вас буде можливість подивитися на справжні причини ваших проблем і знайти хороше рішення для виходу зі сформованих обставин.

Увага! Кількість місць і запитів для клієнтських робіт обмежена! Всі питання ви можете поставити організатору (а це Ляля Ізваріна) в особистих повідомленнях на Фейсбуку: facebook.com/profile.php?id=100008875869145

або поштою: kadeclubua@gmail.com

або за телефонами: (050) 908-39-04, (067) 77-22-964.

Участь для заступників – пожертва. Це за замовчуванням безкоштовно, але якщо після групи ви вирішите, що знайшли щось цінне і важливе для себе, то ви можете відновити баланс за допомогою оплати. Скільки оплачувати – ви визначаєте самі, інтуїтивно. Якщо у вас немає можливості оплатити, то ви можете взяти участь безкоштовно або приєднається до адміністративної групі для допомоги в організації заходу.

Фото з сайту yoyoevents.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 − = один