Прибирання у парку Відрадний | Відрадний

Прибирання у парку Відрадний

Акція «Зробимо Україну чистою!»

Зробимо Україну чистою!

Зробимо Україну чистою!

Вже кілька років в Україні існує акція «Зробимо Україну чистою»: небайдужі громадяни час від часу збираються разом та прибирають у парках, скверах, на набережних міст. Цьогоріч таке прибирання відбудеться 20 квітня і різних містах, і Київ – не виняток. У нашому мікрорайоні волонтери розчищатимуть від сміття парк Відрадний. Приєднатися до корисної ініціативи можна після відпочинку і відсипання: одежда для сна допоможе вам відпочити від робочих буднів!

Хоч на 20 квітня запланований другий загальноміський суботник, активісти «Зробимо Україну чистою» також вирішили обрати цей день. І не дарма, адже, як показала практика, після першого «добровільно-примусового» суботника на Відрадному залишилося багато сміття. Активні молоді люди хочуть зробити парк Відрадний дійсно чистим і запрошують вас приєднатися до них!

«Наші міста завалені сміттям. Не загадкові шкідники, а ми самі, наші сусіди чи друзі перетворили парки й озера, вулиці й дитячі майданчики на смітники, – кажуть організатори акції. – Придивися, скільки людей бездумно кидає під ноги недопалок чи обгортку, пляшку чи гумку. Українці наче забули себе справжніх – дбайливих господарів».

Саме тому 20 квітня об 11:00 небайдужі кияни зберуться у парку Відрадний. Місця зустрічі – пр. Космонавта Комарова, вул. Гарматна, вул. Михайла Донця, вул. Героїв Севастополя. Приходьте й ви – допоможіть корисній акції діями та поширенням інформації!

Координатор прибирання у парку Відрадний – Ірина Алісімчик, її телефон: (093) 065-99-шість9.

До речі

На думку організаторів акції «Зробимо Україну чистою», покращити ситуацію можна шляхом трьох кроків: не смітити, гуртом прибрати у своєму шматочку країни, збільшуючи простір чистоти, та долучати до цих простих дій інших людей.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 − = чотири