Пробки на Відрадному | Відрадний

Пробки на Відрадному

Затори на дорогах мікрорайону

Парк Відрадний в снігу

Парк Відрадний в снігу

Надзвичайна ситуація через сніг на Відрадному триває: через те, що комунальники запізно почали розчищати місто від снігу, у столиці трапився транспортний колапс. Дороги Києва паралізовані вже кілька днів: ними не можна було проїхати на вихідних, що вже й казати про робочі дні.

Сьогодні вранці люди, які їхали на роботу через станцію метро Берестейська (бульв. Лепсе – вул. Миколи Василенка), простояли на місці дуже багато часу. Щоб доїхати від Кисневого заводу до Берестейської, їм знадобилося більше години. «Тягнучка була неймовірна, а в районі Медмістечка вона ще й поповнювалася машинами, які виїжджали з  вулиці Стражеска, – розповідають очевидці. – Дорога була жахлива: очевидно, що ні у вихідні, ні у понеділок чи у вівторок зранку її ніхто так і не спробував чистити».

Подібна ситуація була і в напрямку станції метро Шулявська. Проспект Відрадний через велетенські кучугури снігу став набагато вужчий, тож проїхати ним стало складніше. До того ж, купи снігу на дорозі заважали автовласникам та спричиняли небезпечні ситуації на дорозі.

Пробки на Відрадному не розсмокталися навіть в обід. О 15:00 на Лепсе стояв рух не лише в напрямку Берестейської, а й у бік Кисневого заводу. Рух зупинила величезна фура, яка забуксувала у снігу на перетині Лепсе і Донця. У результаті, бульваром Лепсе перестали їздити навіть маршрутки (про трамваї навіть не говоримо – вони не їздять вже кілька днів)!

Загалом, снігопад у березні разом з бездіяльністю влади внесли суттєві корективи у роботу громадського транспорту. Так, на Відрадному протягом останніх кількох була така ситуація з транспортом:

- маршрутка №2К в понеділок їздила за маршрутом 27 тролейбуса до Шулявки. Загалом, кінцеві зупинки в неї не змінилися, проте сам маршрут був зовсім інший. Це й не дивно, адже зазвичай, двійка їздить через Гарматну вузькими вулицями, які виявилися під снігом.

- маршрутка №14 їздила лише до Берестейської, а не до Лук’янівки, як завжди. А у вівторок (26 березня) через пробки на Лепсе вона їздила через проспект Відрадний і вулицю Героїв Севастополя. Далі біля Медмістечка завертала до свого звичного маршруту, але там була велика пробка на Стражеска, тож такий об’їзд мало рятував маршрут.

- маршрутка №201 почала їздили найперша і за своїм звичним маршрутом – до Шулявської через вулицю Вадима Гетьмана.

- маршрутки №427 та 433 оновили свою роботу у вівторок, 26 березня.

- трамваї №14 та 15 безнадійно примерзли до рейок, тому досі не їздять.

- тролейбус №27 досі не їздить, хоча замість нього на Відрадному з’явився мутант – таксомоторний маршрут (щось середнє між маршруткою і автобусом) №27Тр.

26 березня біля 16:00 на проспекті Відрадному нарешті вперше з’явилися снігозбиральні машини з логотипами Київавтодору. Машини розчищали сніг одна за одною, а було їх аж 5. Щоправда, після того, як снігозбиральна техніка проїхалася Відрадним, вигляд доріг майже не змінився.

Також на Відрадному сьогодні працювали невеликі тракторці: один з них розчищав зупинку «Добрузька», а другий для чогось прибирав сніг біля закинутого кінотеатру Тампере. Навпроти з кінотеатру бригада від Київзеленбуду розчищала вхід до парку Відрадний.

Сподіваємося, найближчими днями ситуація на дорогах Києва покращиться, і весь транспорт Відрадного повністю відновить свою роботу!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два − = 1