Пробіжка на Відрадному 9 березня | Відрадний

Пробіжка на Відрадному 9 березня

Пробіжка у парку Відрадний. Фото Здорової столиці

Пробіжка у парку Відрадний. Фото Здорової столиці

Вже кілька років на Відрадному діє чудова молодіжна ініціатива. Хлопці та дівчата, об’єднані рухом «Здорова столиця», збираються на входу до парку Відрадний, роблять зарядку, грають у м’яча, а потім рушають на пробіжку навколо озера. Це дійство, скероване на підтримку здорового способу життя, розпочинається щонеділі о 12:00. Наступна така акція відбудеться 9 березня 2014 року, приєднуйтеся!

План зустрічі приблизно такий:

- Учасники зустрічаються о 12:00 на вході до парку Відрадний з боку вулиці Героїв Севастополя (зазвичай, одразу після входу ліворуч). Їх можна впізнати за футболками «Здорова столиця».

- Невелика розминка, а потім – пробіжка навколо озера Інтеграл.

- Після пробіжки її учасники матимуть змогу пограти у волейбол із сіткою.

«Запрошуємо 9 березня, в неділю, приєднатися до нашої Щотижневої пробіжки здоров’я, які відновлюються після тривалої перерви, – кажуть організатори акції. – Чудова погода,сонце, весна сприяє заняттям на свіжому повітрі!»

Якщо ви захочете взяти участь у пробіжці в парку Відрадний, запишіть про всяк випадок телефон координатора: (063) 45-04-006, Денис Лісовий.

Також беріть участь в інших корисних ініціативах від Здорової столиці, наприклад, в ініціативі зі здачі старих батарейок!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три × = 21