Президентські вибори 2014: робота виборчих дільниць | Відрадний

Президентські вибори 2014: робота виборчих дільниць

Вибори 2014.

Вибори 2014. Малюнок з сайту liquidmatrix.org

В Україні стартували виборчі перегони. Цього разу киянам доведеться поставити галочки у чотирьох бюлетенях: обрати Президента України, столичного мера, проголосувати за партію до Київради та за мажоритарного кандидата до Київради. У цій публікації ми хочемо познайомити вас із нюансами роботи виборчих дільниць.

Коли відкриваються виборчі дільниці?

Виборчі дільниці в Україні відкриваються о 8:00 та будуть приймати охочих проголосувати до 20:00.

Розклад роботи виборчих дільниць на виборах

Що відбувається «за лаштунками» виборів? У працівників комісій є щільний графік, якого вони мають дотримуватися. Ось розклад їхньої роботи:

- Не раніш як за сорок п’ять хвилин до початку голосування, тобто, з 7 години 15 хвилин – початок проведення засідання дільничної виборчої комісії щодо підготовки до голосування у день виборів.

- 8:00 – 20:00 – проведення голосування.

- Невідкладно після закінчення голосування, але не пізніше 20 години 30 хвилин – передача інформації дільничною виборчою комісією до окружної виборчої комісії.

- Після 20:00 (одразу після завершення голосування) – проведення засідання дільничної виборчої комісії щодо підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці зі складенням протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.

- Невідкладно після закінчення засідання дільничної виборчої комісії – транспортування дільничною виборчою комісією до окружної виборчої комісії протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці та інших документів.

- Невідкладно після підписання відповідного протоколу – передача за допомогою технічних засобів зв’язку дільничною виборчою комісією спеціальної виборчої дільниці до окружної виборчої комісії змісту протоколу про підрахунок голосів виборців на спеціальній виборчій дільниці, утвореній на судні, що перебуває у день виборів у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України.

- Після офіційного оголошення результатів виборів, але не пізніше закінчення повноважень дільничної виборчої комісії – передача дільничною виборчою комісією матеріальних цінностей до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на зберігання.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять − 7 =