Презентація програми «Жіноче здоров’я» на Лепсе | Відрадний

Презентація програми «Жіноче здоров’я» на Лепсе

Психосоматика

Психосоматика

16 грудня з 19:00 до 20:00 на бульварі Лепсе (де саме – охочі зможуть уточнити в організатора) відбудеться презентація програми занять під назвою «Жіноче здоров’я». Мова йтиме про психосоматику.

«Я, Наталя Юрченко, запрошую Вас на презентацію авторської програми, яка призначена для жінок, що бажають поліпшити і підтримувати своє здоров’я» – розповідає організатор.

Наталія Юрченко – психолог, учениця Ліз Бурбо, лектор Міжнародної школи «Слухай своє тіло». Вона має досвід індивідуальних консультацій, який і надихнув на створення програми групових занять, щоб якомога більша кількість людей могла ознайомитися з перевагами методу психосоматики.

Про психосоматику написано багато книг, але тільки практика дозволяє отримати реальні результати. «На заняттях ми розглянемо різні групи захворювань, навчимося усвідомлювати причини наших нездужань з позиції психосоматики, будемо практикувати прості і доступні методи самодопомоги. На презентації Ви зможете ближче познайомитися зі мною, програмою занять, суттю методу», – зазначає Наталія Юрченко.

Сама ж програма «Жіноче здоров’я» включатиму 10 занять 1 раз на тиждень тривалістю по 2.5 години. Ну а на презентацію програми, що відбудеться на бульварі Лепсе (неподалік Берестейської) ви можете за телефоном: (098) 227-11-64.

Фото з сайту stress.about.com.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім + 4 =