Презентація книги про Францію відбудеться на Берестейській | Відрадний

Презентація книги про Францію відбудеться на Берестейській

Історичні книжки

Історичні книжки

14 липня з 19:00 до 20:30 у Київській школі економіки відбудеться презентація найновішої книги Івана Гомзи під назвою «Республіка занепаду: ідеологія французького інтегрального націоналізму в добу Третьої республіки». Якщо ви цікавитеся розвитком європейських держав та загалом геополітикою, не пропустіть цю подію! Тим більше, вона відбудеться на Берестейській: у Dragon Capital Building of KSE на вул. Миколи Шпака, 3.

«Франція, чия культура зазвичай асоціюється з раціоналізмом, свободою і толерантністю, перетворилася наприкінці ХІХ століття на алхімічну лабораторію, де інтелектуали невтомно експериментували з почуттям національного занепаду. Сплав, який утворився в результаті цих експериментів, дістав назву інтеґрального націоналізму», – анонсують організатори. Саме в такому ключі й написана свіженька праця Івана Гомзи.

«Якими шляхами може піти спільнота, зачарована візією відродження свої величі, та наскільки це небезпечно? Як змінилася публічна політика у Франції, коли до влади прийшли еліти, натхненні ідеалами інтегрального націоналізму і чому це варто пам’ятати сьогодні? Як пов’язані французький інтегральний націоналізм та українська традиція націоналізму?» – зазначають у Київській школі економіки.

Саме про йтиметься на обговоренні книги Івана Гомзи – кандидата політичних наук, завідувача кафедрою публічного врядування Київської школи економіки. Проведе презентацію політикиня Оксана Сироїд, нині – віцепрезидентка з публічної політики й урядування Київської школи економіки.

Під час літературної зустрічі організатори обіцяють розіграти серед присутніх декілька варіантів книги. Також на презентації можна буде поставити автору свої питання, придбати книжку та отримати автограф автора.

Презентація книги «Республіка занепаду: ідеологія французького інтегрального націоналізму в добу Третьої республіки» розпочнеться 14 липня о 19:00 в ICU Event Hall, Dragon Capital Building of KSE, вул. Миколи Шпака, 3.

Зареєструватися на подію можна тут (скопіюйте лінк до адресного рядка вашого браузера):

https://bit.ly/3B2Z5Wu

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× чотири = 4