Презентація для косметологів на Лепсе | Відрадний

Презентація для косметологів на Лепсе

Філлери на основі гіалуронової кислоти

Філлери на основі гіалуронової кислоти

Ми ж казали, що на Відрадному насправді вирує життя: у нашому мікрорайоні відбуваються цікаві зустрічі для спортсменів, мандрівників і тих, хто прагне навчитися надавати першу допомогу. Наступний анонс стосується косметології: 10 листопада о 10:00 на Лепсе, 4 (офіс 414) розпочнеться інформаційно-практичний семінар з плазмотерапії. Тут демонструватимуть препарати швейцарської компанії Regen Lab. Участь у заході – за попереднім записом.

«Запрошуємо вас на оглядову презентацію 10 листопада під назвою «Методика PRP ReGen®, Швейцарія в естетичній медицині. Особливості складу і введення філерів VARIODERM®, Німеччина». – кажуть організатори.

Під час заходу на вас чекають:

- Інформування про останні досягнення в області лікування проблем шкіри з використанням збагаченої тромбоцитами плазми компанії ReGen Lab®, Швейцарія;

- Застосування інноваційних філлерів на основі гіалуронової кислоти VARIODERM® виробництва компанії ADODERM, Німеччина.

На зустрічі буде демонстраційна частина, тому ви зможете побачити, як на практиці відбувається застосування препаратів.

Попередній запис обов’язковий! Для того, аби взяти участь у презентації, зареєструйтеся за телефонами: (097) 865-67-42, (050) 818-60-47.

До речі

Філлери на основі гіалуронової кислоти використовуються для низки омолоджувальних косметологічних процедур, наприклад, для біоревіталізації. Вони також допомагають коригувати рубцеві зміни шкіри, надавати додатковий об’єм губам і іншим зонам, що втратили форму: носо-губним складкам, вилицям, складкам губ і підборіддя, нососльозовим борознам.

Фото з сайту anandmedicalspa.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири + 7 =