Працівники КП Відрадненське пиячать у робочий час | Відрадний

Працівники КП Відрадненське пиячать у робочий час

Донця 21. Частина КП Відрадненське

Донця 21. Частина КП Відрадненське

23 лютого в Україні перестало бути святом: відколи російська армія напала на нашу державу, навіть затяті «захисники вітчизни», що служили свого часу в радянській армії і щороку відзначали цей день, відмовилися від свята. Це особливо чітко видно у соцмережах: там солдати, які захищають нас у східних областях, напередодні 23 лютого розповсюджували заклик не вітати їх у цей день. У тилу – інші клопоти! Тож працівники КП Відрадненське (ЖЕК на Донця) активно святкували День радянської армії у робочий час, та ще й по-хамськи спілкувалися з мешканцями Відрадного. Кому війна, а кому – черговий привід напитися оковитої….

Це невтішне ствердження ілюструє карга, що надійшла від нашої сусідки до служби 1551. «Вчора вечері (на початку сьомої вечора) я намагалася зайти до «ЖЕКу» за адресою вул. М.Донця, 21, для вирішення комунальних питань будинку, в якому мешкає мій батько, розташованого поруч, проте мені не вдалося потрапити навіть у будівлю – на порозі мене зустріло близько 8 чоловік, більшість з них була у нетверезому стані, – розповідає скаржниця. – Відбулася неприємна розмова: я дізналася, що співробітники працюють лише до 4 (цікаво, о котрій мешканцям району вирішувати комунальні питання, якщо вони з роботи виходять лишень о 5-6 годині), і взагалі ЖЕК – це приватна власність одного з присутніх там «чоловіків» – в середину зайти – зась».

Далі жінка спитала у працівників КП Відрадненське, що вони в неробочий час, у приміщенні будівлі, що належить до комунальної власності, роблять у такому стані і в таку годину, але присутні не відповіли їй. «Була думка викликати міліцію, проте сподіваюсь, що ви самі зможете вирішити це питання і навести лад, щоб наступного разу, прийшовши до ЖЕКу, який зобов’язаний виконувати низку покладених на нього функцій і завдань, за які, до речі, мешканці сплачують щомісяця кошти, зустрічав не тим, що довелось побачити мені», – каже скаржниця.

Цікаво, а у наших читачів були подібні проблеми з КП Відрадненське?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 2 = сім