Пожежа: що робити? | Відрадний

Пожежа: що робити?

Як поводитися, якщо сталася пожежа? Звідки приїдуть пожежні машини на Відрадний, щоб загасити полум’я?

В будь-якій пожежній частині вам можуть навести десятки прикладів, коли причиною трагічних випадків стало незнання простих речей: як викликати пожежно-рятувальну службу, що робити помітивши невеликий осередок горіння, як допомогти людям, котрі потрапили в біду. Тож наведемо короткі рекомендації та приклади.

1. При виникненні пожежі перший, хто її помітив, повинен негайно повідомити в найближчу пожежну частину за телефоном 101. При цьому необхідно чітко вказати місце пожежі та назвати своє прізвище.

2. Про пожежу негайно треба попередити сусідів. Після повідомлення про пожежу треба почати її гасіння засобами, які є під рукою. При пожежі насамперед треба пам’ятати про евакуацію людей, про рятування хворих, людей похилого віку та дітей, які перебувають у приміщенні, де сталася пожежа.

3. Якщо загорілася електромережа, потрібно насамперед вимкнути її, а потім починати гасіння.

4. Там, де під час пожежі може зібратися багато людей, повинні бути забезпечені всі умови для їхньої безперешкодної евакуації. Треба пам’ятати, що недолік евакуаційних виходів, їхнє захаращення може призвести до значних труднощів при виході людей з приміщення під час пожежі.

5. В разі виникнення пожежі в багатоповерховому будинку необхідно зачинити двері в сходові клітини, відкчинити вікна, двері, які ведуть на балкони та лоджії. Якщо такої можливості немає, то необхідно стояти на балконі або в лоджії, чекати прибуття автодрабин пожежної охорони.

6. Під час пожежі нерідко загоряється одяг на людях. Насамперед в таких випадках потерпілий не повинен бігти, тому що від цих дій вогонь ще більше поширюється. Присутні при цьому повинні щільно обгорнути людину яким-небудь цупким одягом або покривалом. Після того, як одяг згас, потрібно відвезти потерпілого до лікувального закладу або викликати швидку медичну допомогу.

Пожежа на Відрадному: звідки їдуть пожежники?

Якщо сталася пожежа на Відрадному, то пожежні машини можуть приїхати з двох пожежних частин:

1. Пожежна частина №4 Києва. Адреса: вул. Тарасівська, 4. Це пожежна частина Соломянського району, до якого належить мікрорайон Відрадний, тому рятувальники мають прибути саме звідти. Але якщо подивитися на мапі, де розташована ця пожежна частина, стає очевидно: відстань занадто велика, щоб приїхати на дорогому швидко. Пожежна машина має проїхати бульвар Шевченка, Повітрофлотський міст, вулицю Індустріальну, Вадима Гетьмана, Лєбєдєва-Кумача, і аж тоді дістатися проспекту Відрадного.

Пожежна частина №4 Києва

Пожежна частина №4 Києва

2. Другий можливий варіант – пожежна частина №18 Святошинського району. Вона хоч і належить до «чужого» району, але розташована значно ближче Адреса пожежної частини №18 Києва: вул. Пшенична, 3. Отож, аби доїхати до проспекту Відрадного, пожежна машина з цієї частини має подолати такий шлях: проспект 50-річчя жовтня (проспект Леся Курбаса) – бульвар Івана Лепсе. Як бачимо, цей шлях значно коротший, ніж з пожежної частини Солом’янського району.

Пожежна частина на Борщагівці

Пожежна частина на Борщагівці

Інформацію, подану і цій публікації, звісно, треба знати. Але краще хай вона залишається теорією і ніколи не дає вам приводів застосовувати її на практиці! Причин виникнення вогняних трагедій багато, але основною, на жаль, залишається наша легковажність в поводженні з вогнем та невиконання правил пожежної безпеки.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 + два =