Поштові скриньки на Відрадному | Відрадний

Поштові скриньки на Відрадному

Відрадний – це не лише «спальні» багатоповерхівки, гаражі і спірні новобудови: у нашому районі є й немала територія приватного сектору. Ним дуже приємно прогулятися час від часу! Звісно, якщо тільки ви не гуляєте вулицею Патріотів, де автівки і мотоцикли ганяють по новому асфальту на скаженій швидкості :) Ми прогулялися тихенькою вулицею неподалік поштового відділення 03061 і зафіксували на фото настроєві поштові скриньки, розташовані біля воріт і хвірток. Пропонуємо й вам роздивитися ці чудові елементи вуличного декору!

Під час прогулянки ми помітили, що поштові скриньки частенько повторюються у межах однієї вулиці. Та й навіть якщо вони не ідентичні, то виготовленій на одній «хвилі». Отож, умовно ми розділили усі побачені скриньки на чотири типи. Їх сьогодні і розглянемо :)

Кована поштова скринька

Кована поштова скринька

1. Ковані поштові скриньки. Останніми роками у Києві власники приватних будинків полюбляють змінювати старі огорожі своїх ділянок. Замість дерев’яних парканів постають бетонні або профнастилові, а на місці стареньких воріт постають автоматичні ворота – ось такі, як на сайті http://pma.kiev.ua/. Також користується популярністю ковка: з її допомогою виготовляють як ворота, та і інший вуличний декор – ліхтарі, лавки, поштові скриньки. Як бачимо, часом скриньки для кореспонденції на Відрадному прикрашають навіть квітами і метеликами!

Скринька для пошти хендмейд

Скринька для пошти хендмейд

2. Саморобні поштові скриньки. Коробочки для кореспонденції типу «Я его слепила из того, что было». Кілька шматків металу, сякі-такі інструменти, фарба і напис «Пошта», виведений від руки – ось, чим характеризуються поштові скриньки такого штибу. Ми зовсім не маємо на увазі «дешевизну» таких скриньок – навпаки, часто саме вони виглядають найбільш гармонійно, влучно і затишно. Респект майстрам-креативникам з Відрадного! :)

Стара поштова скринька

Стара поштова скринька

3. Радянські штамповані поштові скриньки. Ще один вид скриньок, який викликає чи то ностальгію, чи то замилування незвичним у наші дні дизайном. «Для писем и газет», – говорить нам напис на скриньці. А варто було би написати «Для рахунків і реклами», це було би більш чесно у наші дні :( Разом з духом минулого, такі скриньки надійно бережуть свій «газетно-листовий» вміст, адже зачиняються на спеціальний замок. Все солідно!

Поштова скринька з конем

Поштова скринька з конем

4. Ексклюзивні поштові скриньки. От наприклад, з вершником на коні! Одразу видно, що господар будинку підійшов до оформлення ділянки «капітально» і не захотів чіпляти на свій паркан стандартну поштову скриньку з духовим музичним інструментом (до речі, хто знає, чому найчастіше на поштових скриньках зображують саме ту нудну дудку?..). Також цікава тенденція: написи на київських поштових скриньках потроху перекочували з російської мови в англійську. Ви часто бачите подібні підписи на поштових скриньках нашого міста?

Кіт на даху ніби каже: "Які такі поштові скриньки?" :)

Кіт на даху ніби каже: “Які такі поштові скриньки?” :)

Ось такі види поштових скриньок ми знайшли на Відрадному. А яка поштова скринька у вас? Вдома, на роботі, на дачі?.. Яка її історія? Ваша скринька звичайна чи оригінальна, декорована особисто вами? Давайте разом розглядати поштові скриньки міста і прикрашати ними наш спільний простір!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


4 + сім =