Покерні блайнди в іграх на гроші | Відрадний

Покерні блайнди в іграх на гроші

Покер

Покер

Як вже говорилося раніше, блайнди допомагають збільшити розмір банку в разі гри на гроші. Сума ставок блайндів зазвичай фіксована для кожного столу і не може змінюватися протягом всієї гри у покер. Однак ви можете прийняти взаємне рішення і домовитися з усіма гравцями за столом до початку гри – в тому випадку, якщо ви хочете, щоб розміри ставок були різними.

Для участі в покерних кеш-іграх за столом необхідно внести мінімальну суму грошей, яка називається бай-іном. Максимальний і мінімальний бай-ін визначається залежно від розміру великої ставки в цілому. Наприклад, максимальний бай-ін складає від 100 до 250 великих блайндів, а мінімальний бай-ін – від 20 до 50 великих блайндів, для живих ігор. Звичайно, бувають винятки.

Бувають випадки, коли гравці пропускають свої блайнди в іграх на гроші. Це можливо з гравцями, які вважають за краще відсидітися (в разі онлайн-ігор на таких платформах, як Spartan Poker) або не присутні за столом на початку роздачі. Таким чином, якщо ви пропустите ставку, картки не будуть здані вам до тих пір, поки не пройде кнопка покеру. У такій ситуації, якщо ви хочете приєднатися до столу, ви повинні бути готові поставити великий блайнд і малий блайнд. Ви вже заплуталися, як ви будете робити два блайнди в одній руці?

Ну, в цьому випадку великий блайнд буде вважатися LIVE, а малий блайнд буде вважатися мертвим. Це мертвий малий блайнд не вважатиметься для “колла” будь-яких додаткових ставок або “підвищення” іншими гравцями на столі.

Це ж правило застосовується, якщо ви випадково пропустите малий блайнд. У цьому випадку, щоб знову вступити в гру, вам досить зробити ставку “мертвого” малого блайнда.

Є багато карткових залів, які не допускають таких положень, коли ви пропускаєте блайнди, відсутні за столом і повертаєтеся, щоб знову приєднатися до гри. Вони просто врахують ваш стек, і карти будуть здані вам. Якщо ви не повернетеся за стіл до настання вашого ходу, ваші карти будуть автоматично складені. У випадках, коли ви повинні зробити сліпу ставку, фішки з вашої стопки будуть використані для цієї мети.

Покерні блайнди у турнірах

Хоча одна з цілей покерних блайндів у турнірах та сама, що і в кеш-іграх (збільшити розмір банку і стимулювати гравців продовжувати гру, а не швидко здаватися), існує додаткова мета блайндів, які може представляти покер турнир. Ця мета полягає в тому, щоб встановити обмеження на тривалість турніру. Це досягається шляхом прийняття рішення про структуру блайндів до початку гри за згодою всіх гравців.

Структура блайндів визначає тривалість кожного раунду, а також суму, на яку блайнди повинні збільшуватися в кожному раунді. Зазвичай, зростання блайндів становить від 25% до 50% за раунд порівняно з попереднім раундом. Таким чином, зі збільшенням блайндів вам доведеться збільшувати свої стеки фішок, якщо ви маєте намір залишатися у грі. Таким чином, це змусить вас грати агресивно, щоб виграти, інакше ви втратите всі свої фішки на блайндах. Гравцям з невеликим стеком фішок буде відносно складно залишатися у грі. Тому в турнірах, де застосовується структура блайндів, рекомендовано грати агресивно в самому початку.

У турнірах в основному не дозволяється пропускати блайнди (відсутні за столом). Карти будуть продовжувати здаватися, а блайнди (або анте) будуть забиратися з вашого стека фішок у міру їх надходження.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

* Фото з сайту cenariomt.com.br

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість − 2 =