Події у бібліотеках Відрадного: листопад 2021 | Відрадний

Події у бібліотеках Відрадного: листопад 2021

Бібліотека Київ

Бібліотека Київ

Зустрічі, присвячені Дню української писемності та мови, виставки на тему Голодомору, майстерки, кіноперегляди та тематичні заходи до Дня гідності та свободи: бібліотеки Відрадного підготували дуже насичену програму листопадових заходів. Долучайтеся до них і ви – приходьте до найближчої читальні у зручний день!

Адреси бібліотек Відрадного:

Бібліотека сімейного читання імені Євгена Гуцала: Київ, бульв. Вацлава Гавела, 34.

Бібліотека сімейного читання імені Олеся Гончара: Київ, вул. Шепелєва, 13.

Бібліотека №13: Київ, пр. Відрадний, 14-45.

Бібліотека імені Лермонтова: Київ, вул. Героїв Севастополя, 22.

Розклад заходів у бібліотеках на листопад 2021 року:

8 листопада

У Бібліотеці сімейного читання імені Олеся Гончара відбудеться інформування на тему «Українська писемність та мова: вічні цінності»

9 листопада

У Бібліотеці №13 відбудуться одразу дві події: поетично-музичний калейдоскоп «Мово українська, мово солов’їна!» та виставка поезії «Українська мова – мудрості криниця». Працівниці Бібліотеки імені Гончара цього дня запрошують на мовознавчу гру «Перлини рідної мови», а Бібліотеки імені Лермонтова – на відеочитання «Мовою моєю створено Кобзар».

Також 9 листопада у Бібліотеці імені Гуцала проведуть цілий мовознавчий турнір «Подорож океаном рідної мови» і покажуть ккнижково-ілюстративну виставку «Квітни, мово наша рідна!»

11-18 листопада

У Бібліотеці імені Лермонтова можна буде роздивитися експрес-викладку «Сторінка юриста».

14 листопада

Бібліотека імені Лермонтова запрошує малят на мультперегляд «Мультфеєрія запрошує». А ось у Бібліотеці імені Гончара цього дня говоритимуть на більш дорослі теми: тут відбудуться тематичні читання «Про толерантність».

16 листопада

Тема важливості толерантності продовжиться у Бібліотеці імені Лермонтова: у цьому закладі проведуть відеочитання «Ми різні, але ми разом». Разом з тим, у Бібліотеці імені Гуцала буде інформування «Толерантність врятує світ». «Будьмо толерантними» – так називатиметься інформ-реліз у Бібліотеці №13, який у цьому ж закладі доповнить майстер-клас «Пам’ятка толерантності».

17 листопада

Цілий парад книжок «З любов’ю для дітей» відбудеться цього дня у Бібліотеці імені Гончара.

19 листопада

Патріотичні відеочитання «За Гідність! За Свободу! За Народ!» відбудуться у Бібліотеці №13, а тематичний перегляд «Революція Гідності – революція свободи» – у Бібліотеці №13.

21 листопада

Ця дата стане днем інформування «Ніщо не зупинить ідею, час якої настав!» у Бібліотеці імені Лермонтова. У Бібліотеці ж імені Гуцала покажуть книжкову виставку «За України долю стояв Майдан».

22 листопада

Бібліотека імені Лермонтова цього дня запросить на ретро-огляд «Ненудна класика».

24 листопада

У Бібліотеці імені Гончара відбудеться сумне інформування «Ні, це не сон, таке було, морили голодом село».

25 листопада

У Бібліотеці №13 проведуть рукодільну майстерню під назвою «Я вільна, бо я –жінка!» Крім того, тут покажуть тематичний плакат до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

25 листопада

Цього дня працівниці Бібліотеки імені Лермонтова запропонують долучитися до відеочитань «Що цікавого почитати?»

26 листопада

У Бібліотеці №13 покажуть виставку-інсталяцію «України біль і пам’ять», присвячену нелегкій темі Голодомору.

28 листопада

У Бібліотеці імені Гуцала покажуть відеопрезентацію книги «Я приніс Вам хліба, мамо…», а також виставку-спомин «Гіркий смак колосків». Цього ж дня у Бібліотеці імені Гончара проведуть акцію «Свіча пам’яті», а у Бібліотеці імені Лермонтова відбудеться творча студія «Happy Art».

29 листопада

У Бібліотеці імені Лермонтова відбудеться віртуальна виставка «Перечитати війну».

Крім того, щосереди упродовж листопада, з 18:00 до 19:00 у Бібліотеці імені Гончара відбуватимуться уроки малювання. У цій ще книгозбірні щосереди о 15:00 стартуватимуть заняття студії рукоділля для всіх охочих.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − два =