Подайте скаргу Максиму Луцькому | Відрадний

Подайте скаргу Максиму Луцькому

Нема води!

Нема води!

Якщо у вас досі немає гарячої води, протікає дах чи ями у дворі, 10 вересня з 12:00 до 13:00 ви можете поскаржитися безпосередньо голові Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максиму Луцькому. Саме в цей час на сайті «Контактного центру міста Києва 1551» відбудеться онлайн-трансляція прийняття скарг від громадян.

Тож, якщо ви хочете донести свою скаргу до голови району, телефонуйте 10 вересня з 12:00 до 13:00 за номером 15-51 або завчасно надішліть свою скаргу на і-мейл info@1551.gov.ua. У листі варто стисло вказати суть проблеми та вказати адресу, про яку ви пишете.

На що можна поскаржитися? Під час прийняття скарг Максим Луцький буде розглядати такі питання: відсутність гарячого чи холодного водопостачання, погана робота ліфтів, технічний стан доріг та тротуарів, асфальтування та ремонт доріг на прибудинкових територіях і тротуарах, прибирання територій місць загального користування, утримання підвалів та візкових технічних поверхів, відновлення благоустрою після виконання планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою, відключення електропостачання, ремонт дахів, прибирання територій місць загального користування, технічне обслуговування систем тепло-, водопостачання та водовідведення і зливів.

Звісно, якщо вас турбує проблема, яка «не вписується» до жодної з цих категорій, ви також можете поскаржитися голові Солом’янського району.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один × = 8