Платформа станції Київ-Волинський нарешті запрацює | Відрадний

Платформа станції Київ-Волинський нарешті запрацює

Платформа Київ-Волинський

Платформа Київ-Волинський

Завтра, 27 вересня, перша платформа залізничної станції Київ-Волинський буде введена в роботу. Про це повідомляє комунальне підприємство Київпастранс. Мова йде про платформу міської електрички у бік Борщагівки (це найближча до Відрадного платформа). Більше місяця платформа не працювала: вхід на неї був перекритий, а асфальтне покриття зірване. Ремонтники активно працювали відбійними молотками, поспішаючи відновити опори платформи. І от, нарешті, ремонт завершено: кияни знову зможуть користуватися платформою.

Поки що невідомо, наскільки введення в роботу платформи допоможе відрадненцям. Справа в тому, що міська електричка останнім часом працює зовсім кепсько. Останнім часом інтервали між поїздами стали сягати 30-50 хвилин, що негативно відбилося на потоку пасажирів. Вийшло так, що міською електричкою стали користуватися лише ті люди, для яких не надто важливий час прибуття транспорту. Ті ж, для яких цю електричку запускали (люди, які їздять на роботу у години пік), від послуг цього непередбаченого виду транспорту відмовилися.

Наразі, за повідомленням Київпастрансу, тривають регламентні роботи з технічного обслуговування та поточного ремонту рухомого складу міської кільцевої електрички. Чиновники запевняють, що це дозволить підвищити експлуатаційні показники, безпеку руху та санітарно-технічний стан рухомого складу.

«Від 27 вересня поточного року буде відновлено роботу 4 електропоїздів, а з 7 жовтня кількість поїздів буде збільшено до 8 одиниць, – кажуть у комунальному підприємстві. – З 10 жовтня 2014 року міська електричка буде функціонувати у звичайному режимі».
Сподіваємося, ці прогнози справдяться, і міська електричка знову запрацює, як колись – із мінімальними інтервалами та більшою кількістю пасажирів!

До речі

Міські чиновники називають проект міської електрички провальним через те, що від початку нею опікувався Київпастранс. За чутками, цей вид транспорту мають перевести «під крило» Укрзалізниці, що буде більш логічно.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один × 5 =