Після ремонту запрацювала станція швидкісного трамваю «Індустріальна» | Відрадний

Після ремонту запрацювала станція швидкісного трамваю «Індустріальна»

Швидкісний трамвай №1 після ремонту колій

Швидкісний трамвай №1 після ремонту колій

Ми чекали з літа, і ось нарешті це сталося: 24 грудня запрацювала станція швидкісного трамваю «Індустріальна». Але це ще не все: Київпастранс викотив «під ялинку» цілу жменю гарних новин для відрадненців! Ось всі вони:

1. Найочікуваніша новина – це, звісно ж, відновлення роботи станції «Індустріальна». Через довготривалий ремонт частина людей змушена була змінити свій щоденний маршрут, адже пересідати на інший транспорт на Індустріальній стало неможливо. А саме ця станція – ключова для мешканців Відрадного і Борщагівки, адже розташована прямо над важливою транспортною артерією – вулицею Гетьмана.

Ремонтували танцію майже півроку: протягом цього часу швидкісні трамваї дуже повільно проїжджали повз станцію, не зупиняючись, і пасажири могли роздивитися, які саме роботи проводили ремонтники.

2. Разом з Індустріальною, відновила роботу оновлена станція «Вулиця Зодчих».

3. Також 24 грудня відновив рух повноцінний, а не обрізаний, маршрут швидкісного трамваю №1. Якщо пам’ятаєте, нещодавно ми публікували відео ремонтних робіт на цьому маршруті: по Михайлівській Борщагівці трамвай взагалі не міг їздити – там перекладали полотно. Тепер же у трамваї №1 можна буде доїхати від Вокзалу до кінцевої, що поблизу Сільпо на Якутській та торговельного центру «Cube» (там магазин Econom Class, про який у нас є публікація).

4. Від зупинки «Вулиця Генерала Потапова» до Михайлівської Борщагівки поки що діятимуть такі зупинки:

- «Вулиця Генерала Потапова»

- «Бульвар Кольцова»

- «Вулиця Зодчих»

- «Михайлівська Борщагівка».

Поки що дані про маршрут швидкісного трамваю №1 навіть не встигли оновити у сервісі Ізівей, тому на мапі це виглядає так, ніби примарні трамваї їздять без колійного полотна :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 × дев'ять =