Перший дзвоник 2015 на Відрадному | Відрадний

Перший дзвоник 2015 на Відрадному

Коли йти до школи 1 вересня?

Коли йти до школи 1 вересня?

Завтра – 1 вересня, і це означає, що сотні й тисячі школярів Відрадного почимчикують до рідних шкіл на святкові лінійки. Коли розпочнеться свято Першого дзвоника у місцевих школах і який розклад очікує на учнів у перший день нового навчального року – ці питання ми вирішили з’ясувати для вас. На жаль, виявилося, що більшість шкіл Відрадного досі не мають своїх сайтів… А ті, які мають, чомусь не виставляють в Інтернет таку потрібну інформацію. Тим не менше, де що ми для вас все-таки знайшли :)

1 вересня 2015 року у школі №173

173 школа у Києві – взірець у багатьох питаннях. Тут і рівень знань солідний (про що говорять численні перемоги учнів школи на олімпіадах), і підхід до інформування дітей та їхніх батьків нормальний. На сайті школи є повідомлення про те, що свято Першого дзвоника розпочнеться 1 вересня о 08:30 урочистою лінійкою на стадіоні школи.

Після лінійки перший урок буде присвячено темі «Я – Українець» (чомусь так і написано, з великої літери, мгм…), а проводити його будуть класні керівники. Далі, з третього уроку, розпочнуться заняття за розкладом. Розкладу цього, на жаль, на сайті не вивісили. Окрім інформації про лінійку, новина містить заклик приходити на свято у вишиванках. «Одяг – урочистий. Вишиванки та національна символіка (прапорці) вітаються», – зазначено на сайті 173-ї школи.

Святкова лінійка у 52 школі

Спеціалізована школа №52 (Київ) позиціонує себе, як навчальний заклад з поглибленим вивченням інформаційних технологій, тому сайт у неї – найкращий серед шкіл району. Але про майбутнє свято Першого дзвоника говорить лише лаконічне оголошення. Згідно з цим зображенням, лінійка розпочнеться 1 вересня о 9:00.

1 вересня в Авіакосмічному ліцеї НАУ

Авіакосмічний ліцей ім. Сікорського НАУ м. Києва теж має у своєму розпорядженні сайт, проте його наповнення (особливо фото) залишає бажати кращого. Тим не менш, тут розмістили коротеньке оголошення про День знань: учнів запрошують приходити 1 вересня на 10:00 до площі ЦКМ НАУ, що на проспекті Комарова, 1.

Перший дзвоник 2015 у Політехнічному ліцеї КПІ

Сайт у цього навчального закладу є, але там чомусь немає інформації пор святкову лінійку 1 вересня. Для того, щоб дізнатися, коли ж вона розпочнеться, нам довелося шукати сторінку ліцею в соцмережах. Там ми знайшли такі дані: «Свято Першого дзвоника в Політехнічному ліцеї НТУУ «КПІ» м. Києва розпочнеться 1 вересня 2015 року о 10.00 годині на Площі Знань НТУУ «КПІ».

1 вересня у школі «Творчість»

Школа І ступеня №310 «Творчість», що на бульварі Лепсе, 77-А, запрошує своїх учнів разом з батьками на свято першого дзвоника, що почнеться 1 вересня о 8:30. Тут хочемо відзначити сайт школи, на якому вивішені численні фотографії з підготовки до нового навчального року. Добре, коли батьки можуть в електронному вигляді проглянути, які меблі купили на їхні кошти, і скільки нових ламп встановили на заміну старим. Хвалимо працівників школи за такий прийом! :)

Що ж, сподіваємося, 1 вересня 2015 року у всіх школах Відрадного відзначать вдало! Ну а нам залишається лише побажати тим відрадненським школам, яких немає в цій публікації, ставати відкритішими до людей та робити сайти своїх навчальних закладів! :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 + три =