Перепустка на транспорт, Київ: як їздити без неї | Відрадний

Перепустка на транспорт, Київ: як їздити без неї

Що робити, якщо потрібна перепустка на транспорт у Києві? Де її взяти чи навіть купити, – такими думками задаються кияни під час карантину 2021. Насправді ж, їздити Києвом можна й без спецперепустки. І зараз ми розповімо, як це робити.

Одразу хочемо зазначити, що якщо у вас є змога залишатися вдома чи обмежитися пересуванням рідним районом, то під час епідемії корона вірусу варто зробити саме так. Але ми також знаємо, як налагоджені процеси у нашій державі, й бачимо, що справді багато працівників критичних сфер чомусь залишилися без транспортних «дозволів», хоча мали би їх отримати. Ми прагнемо показати, що вихід з такої ситуації є, і закликаємо не робити марних витрат на таксі, якщо у Києві є зручні й альтернативні методи пересування містом.

Як їздити у транспорті Києва без перепустки? Карантин 2021

Режим спец перепусток у Києві ввели лише для тих видів транспорту та маршрутів, які є суто міськими. Тому в автобусі №2, тролейбусі №27 чи трамваї №14 вас без такої посвідки не повезуть. Але такі обмеження не стосуються інших видів транспорту, які проїжджають територією Києва і можуть успішно доправити вас до бажаного пункту призначення. Без спецперепустки можна їздити у двох видах транспорту:

1) Приміські маршрутки (наприклад, Київ – Боярка, Київ – Вишневе)

2) Приміські електропоїзди (Київ – Ніжин, Київ – Яготин, Київ – Фастів і так далі)

Ніжинська електричка на Київ-Волинському

Ніжинська електричка на Київ-Волинському

На жаль, ситуація з маршрутками дуже непевна: приватні перевізники то виходять на маршрути, то бойкотують роботу, а адекватної комунікації з ними у пасажирів немає. А от стара-добра залізниця працює, як годинник! Крім того,  електрички, що прямують через Київ до далеких населених пунктів в інших областях, столицею проїжджають геть порожні. Тому можна з комфортом їздити Києвом звичайними приміськими електропоїздами!

Якщо ви давненько не їздили електричками, то перше, що вам треба зробити, – це роздивитися їхні напрями та шляхи слідування і визначити, чи є на цих шляхах ті місця, куди вам треба дістатися.

Насправді, ми вже зробили це для вас – розібралися, куди в межах Києва можна доїхати приміською електричкою зі станції Київ-Волинський. І навіть актуальний розклад роздобули. Словом, обирайте напрям – і рушайте!

Фастівський напрям

Усі електрички у напрямку Фастова допоможуть вам дістатися Вишневого: це – наступна зупинка після Київ-Волинського. Якщо вам треба виїхати далі (вже геть за Київ), то у цих електропоїздах можете доїхати до Тарасівки, Боярки, самого Фастова та дрібніших населених пунктів.

Електричка Київ - Фастів розклад

Електричка Київ – Фастів розклад

У зворотному напрямку – з Фастова до Києва – електрички можуть прокотити вас на Караваєві Дачі та Київ-Пасажирський. Через Київ-Волинський їде велика кількість електричок такого напряму, отож це – ідеальна можливість для тих, кому треба потрапити на Вокзал. З Київ-Волинського на Кардачі і Вокзал їдуть не лише фастівські електропоїзди, а й такі, як Тарасівка – Київ, Біла Церква – Київ, Жмеринка – Київ. У всіх них можна проїхатися до Вокзалу.

Фастів - Київ розклад електрички

Фастів – Київ розклад електрички

Ніжинський напрям

Далі Київ-Волинського ці електрички не їздять, отож тут для мандрівок Києвом може стати в нагоді лише напрям з Києва в сторону Ніжина. Але ви лише подивіться перелік станцій, де ви можете зійти з ніжинської електрички у межах Києва! Отже, рушаючи з Київ-Волинського, ви можете поїхати на такі зупинки:

-         Караваєві Дачі

-         Київ-Пасажирський

-         Протасів Яр

-         Київ-Деміївський (це вже фактично Голосіїв)

-         Видубичі

-         Лівий Берег (санція між Березняками і Позняками)

-         Дарниця (не плутайте зі станцією метро – до неї від Дарницького вокзалу далеченько)

-         Депо-Дарниця (загалом, там ніхто ніколи й не виходить :) )

-         ДВРЗ (так, той самий Дарницький вагоноремонтний завод – найвіддаленіший мікрорайон Києва).

Електрички Київ - Ніжин, Київ - Яготин, Київ - Гребінка

Електрички Київ – Ніжин, Київ – Яготин, Київ – Гребінка

Туди ж вас можуть відвезти електрички Київ – Гребінка, Київ – Яготин, Київ – Ворожба, Київ – Славутич та Київ – Конотоп (Шостка). Але чомусь саме у ніжинських електричок – найповніший перелік зупинок, а інші можуть проїжджати повз те ж ДВРЗ і не зупинятися. Тому радимо детально розвідати розклад електричок перед організацією поїздки.

Тетерівський напрям

До нього можна включити не лише електричку Київ – Тетерів, а й Київ – Бородянка та Київ – Клавдієве. Це – найзручніший напрям приміських електропоїздів для тих, кому треба дістатися в сторону Борщагівки та Академмістечка. Після Київ-Волинського ці електрички зупиняються на таких станціях:

-         Борщагівка

-         Святошин

-         Новобіличі

-         Біличі

Київ - Тетерів розклад електрички

Київ – Тетерів розклад електрички

Електричка з Києва до Бучі

Ні, окремого такого напряму нема, але ми вирішили об’єднати всі «курортні» варіанти залізничних поїздок з Відрадного у цій частині публікації.  Отже, «курортним» є той самий тетерівський напрям. Бо після виїзду з Києва ці електрички зупиняються ось де:

-         Ірпінь

-         Буча

-         Немішаєве

-         Бородянка

Отож, ви цілком можете зі швидкістю та комфортом дістатися з Київ-Волинського до Бучі ранковою електричкою, погуляти там у чудовому сучасному парку, а потім повернутися додому у післяобідню пору. Але загалом, електричками приміських напрямків можна швидко дістатися у різні точки й по робочих справах. Тільки для цього варто розібратися у тонкощах розкладу електричок :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ п'ять = 11