Перемога! На зупинці демонтували холодильники! | Відрадний

Перемога! На зупинці демонтували холодильники!

Зупинка на Відрадному

Зупинка на Відрадному

Більше року мешканці Відрадного терпіли незручності на зупинці громадського транспорту, що на перетині бульвару Лепсе і проспекту Відрадного, що у бік центру. Більше року вони надсилали на 1551 численні скарги і просили представників влади демонтувати надокучливі холодильники біля кіоску. І нарешті на Відрадний прийшла перемога – кілька габаритних холодильників з напоями демонтували, звільнивши велику частину зупинки.

Що було не так із зупинкою на перетині Лепсе і Відрадного?

- Колишній кіоск «Преса», що трансформувався у звичайний МАФ, захопив територію зупинки, розставивши по боках аж шість холодильників. Використовувати цей «закапелок», як зупинку, було неможливо, адже з-за холодильників було не видно тролейбусів і маршруток, що під’їжджають до зупинки.

- У цьому кіоску продавали спиртні напої – у великій кількості і в заборонений час. Ці дії, як магніт, притягували до зупинки асоціальних мешканців Відрадного, які займали місця на лавочці і геть витісняли відрадненців-пасажирів з зупинки.

Деяких мешканців Відрадного така ситуація дратувала настільки, що вони писали скарги кожного місяця, сподіваючись, що зупинку все ж приведуть до ладу.

Минулими вихідними, як ми вже повідомляли, Відрадним прокотилася хвиля демонтажів незаконних МАФів. Під гарячу руку, видно, потрапили й холодильники з зупинки: їх демонтували 4 штуки. Щоправда, два холодильники поки що залишилися, і тепер зупинка виглядає геть комічно – два червоні холодильники стоять поодаль від кіоску і ближче до дороги, ніж до МАФу. А від самого кіоску до них по землі волочаться електродроти.

На місці демонтованих холодильників зараз лежить сміття, занесене вітром під час «окупації» холодильниками зупинки. А на смітті – віник, яким, сподіваємося, цей бруд найближчим часом приберуть. А ще ми маємо надію, що після місцевих виборів 2015 ці холодильники вже не повернуться на Відрадний!

P.S. Станом на 1 вересня з зупинки прибрали й решту два холодильники. На території, де вони стояли, попідмітали й залишили чистою. Сам же кіоск, що мав “на утриманні” ці холодильники, закрився: на нього нині висить оголошення про оренду.

Photo0930

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 − = один