Передвиборна програма Сергія Павловського | Відрадний

Передвиборна програма Сергія Павловського

Сергій Павловський. Фото з його сторінки на Фейсбуці

Сергій Павловський. Фото з його сторінки на Фейсбуці

Від «Сильної України» на нашому окрузі балотується Сергій Павловський. І хоча у своїх агітматеріалах він свою партійну приналежність завуалював, саме з неї розпочинає свою програму.

Програма Сергія Павловського

«Сильна Україна» – це загальнонаціональна українська партія. Наша платформа заснована на ідеях єдності країни, свободи підприємництва, економічного патріотизму, активної державної підтримки ключових галузей промисловості, розвитку перспективної молоді та ефективної соціальної політики.

Сьогодні, коли країна переживає найтяжчу кризу за всю історію Незалежності, ми йдемо на вибори з чіткими пріоритетами: домогтися міцного миру, відновити економіку країни і соціальні стандарти громадян України.

Я твердо переконаний, що добробут та майбутнє України залежить виключно від молоді, тих, хто сьогодні вчиться в університетах і інститутах, коледжах і училищах. Лише ініціатива та безкомпромісність молодих українців дозволить нам розбудувати сучасну європейську державу. А в свою чергу молодь для розкриття свого потенціалу потребує не допомоги, а принципових умов для своєї реалізації. Мені здається, якщо держава чітко визначить принципи забезпечення гідних стимулів розвитку молоді і не буде їх постійно змінювати, молоді українці самі зможуть забезпечити і своє майбутнє, і майбутнє України.

Тому я пропоную реальну та дієву систему стимулювання розвитку та підтримки молодих українців. Це не чергове «загравання» з молоддю, це – прагматичні кроки, які не потребують суттєвих бюджетних витрат, а тому їх законодавче закріплення дозволить суттєво змінити відносини держави та молоді вже найближчим часом.

Моя програма розвитку молодіжної політики включає:

1. Прийняття Закону України «Про перше робоче місце», який зробить неможливим безробіття серед випускників навчальних закладів всіх рівнів.

2. Розробка чітких механізмів довгострокового молодіжного кредитування не за рахунок державних коштів, а за рахунок ПДВ тих установ та підприємств, куди прийшли працювати молоді люди.

3. Дієвість соціальних ліфтів повинна бути забезпечена законопроектом щодо обов’язковості створення при органах державної влади всіх рівнів «Молодіжного кадрового резерву», представники якого отримають можливість бути залученими до державного управління в першу чергу.

4. Багатовекторний комплекс з розвитку молодіжного спорту, туризму та закордонного стажування, кошти для якого повинні лягти не на державний або місцеві бюджети, а накопичуватися за рахунок державно-приватного партнерства (відсоток з видобутку вітчизняних надр, підприємства державних монополій, тощо).

5. Відновлення допомоги молодим сім’ям при народженні дітей: перша дитина – 100 тис. грн., друга – 200 тис. грн., третя – 300 тис. грн. Наголошую, це не популізм, ці кошти акумулюються протягом 16 років для наповнення рахунків для медичного страхування, навчання та іпотечного кредитування для отримання житла молодими людьми.

Не можна забувати про дітей, з яких повинна вирости здорова та освічена молодь, необхідно забезпечити їм нові методики організації дозвілля, використовуючи різноманітні заходи за участі фахівців своєї справи в різних галузях, і привчити їх вести здоровий спосіб життя.
Також необхідно відновити та вдосконалити планове обстеження громадян для своєчасного виявлення найпоширеніших хвороб і вживання належних заходів для їх запобігання.

Всі ці кроки прості та прозорі і можуть бути ефективно реалізовані протягом лише декількох місяців. Головне, молодь повинна сама прийняти в цьому участь, увійти до влади, заявити про себе та забезпечити свої права і лише тоді ми зможемо збудувати насправді СИЛЬНУ УКРАЇНУ!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Програму взято з сайту ЦВК.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Передвиборна програма Сергія Павловського”

  1. [...] 10. Сергій Павловський від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна». Народився він 1989 року в Києві, освіта вища, працює викладачем кафедри анатомії Національного медичного університету ім. Богомольця, безпартійний, мешкає в Києві. По поштових скриньках відрадненців розкидали агітки за пана Сергія, у яких була детально викладена його програма. Та насторожило одне: в агітці жодним чином не була вказана партія Тігіпка. Це наштовхує на думку про те, що партійці побоюються, що кияни не підтримають кандидатуру від цієї партії. А от якщо прибрати згадки про партію та розчулити бабульок історією про молодого медика, можуть і проголосувати… Програма Сергій Павловського. [...]

Напишіть відгук


− 3 = один