Передвиборна програма Олександра Бєлова | Відрадний

Передвиборна програма Олександра Бєлова

Нема фото. http://thebitchywaiter.blogspot.com

Нема фото Олександра Бєлова. http://thebitchywaiter.blogspot.com

Наступною публікуємо програму Олександра Бєлова – представника Опозиційного блоку на 222 окрузі. На жаль, не можемо знайти «слідів» цього кандидата в Інтернеті, тому не маємо навіть його фотографії.

Програма Олександра Бєлова

Українська катастрофа триває. Під пафосні промови войовничих «революційних вожаків» продовжують лунати постріли братовбивчої війни на Донбасі. Країна невпинно скочується у прірву економічної депресії, масового безробіття та тотального зубожіння населення. Те, що відбувається сьогодні з країною — це вибір влади, а не народу. Люди прагнуть миру, стабільності, та відродження країни.

Мир

Україні потрібен мир. Настав час компромісу, подолання внутрішніх суперечок, початку суспільного діалогу про наше майбутнє.

Наші цілі:

• Розробити та реалізувати Національний план примирення, провести розслідування масової загибелі мирних громадян під час подій на Майдані у Києві, в Одесі та на сході України.

• Засвідчити прагнення України до збереження позаблокового статусу.

• Активізувати переговори з Росією за посередництва держав ЄС, США та інших країн з метою створити сталі умови для миру.

• Роззброїти всі незаконні воєнізовані формування.

• Забезпечити зміцнення обороноздатності країни, соціального захисту військовослужбовців, правоохоронців та їх сімей, членів родин загиблих і поранених учасників воєнних дій.

Стабільність

Україна втомилась від громадянських потрясінь, економічних експериментів та політичного радикалізму. Країні потрібен новий суспільний договір, в основу якого буде закладено принципи соціальної справедливості, рівності перед законом, суспільної безпеки, гарантій прав та свобод людини і громадянина.

Наші цілі:

• Активізувати процес децентралізації влади задля повноцінного забезпечення права територіальних громад на розвиток.

• Затвердити Національний план відродження Донбасу та призначити Міністра з питань мирного врегулювання та відродження сходу країни.

• Забезпечити державну підтримку сімей, які втратили житло, члени яких загинули або отримали поранення внаслідок конфлікту.

Відродження

Україна має знову стати країною, в якій людина може жити без страху перед завтрашнім днем, стати країною вільного діалогу, в якій можна без страху висловлювати свої думки та політичні позиції, країною дружньою для бізнесу, інвестицій та підприємницької ініціативи.

Наші цілі:

• Запровадити мораторій на збільшення податкового навантаження.

• Зменшити негативні наслідки ратифікації Угоду про асоціацію з ЄС через затвердження Державної програми підтримки національних виробників.

• Відмовитися від плаваючого курсу гривні з метою запобігання зубожіння населення.

• Зупинити скорочення працівників бюджетної сфери.

• Запровадити кредитні та податкові канікули для підприємств у регіонах, які постраждали внаслідок воєнних дій.

• Підвищити соціальний захист молодих родин, збільшити виплати допомоги при народженні кожної наступної дитини та виплати допомоги по догляду за дитиною до 3-х років.

• Утворити Державну агенцію із забезпечення громадянських та майнових прав біженців, переселенців та громадян України, які проживають у Криму.

Сьогодні ми всі спільно маємо знайти шлях до відродження України. Ми повинні навчитися чути одне одного, знаходити компроміси, разом відбудовувати країну. Необхідно відкинути політиканство, приниження, засудження тих,хто висловлює інші думки. Повернемо країні майбутнє, а громадянам – впевненість у завтрашньому дні!

Зокрема у Солом’янському районі

• Відновлення та реконструкцію існуючих парків та скверів;

• Сприяння збільшенню фінансування сфери житлово-комунального господарства та благоустрою району;

• Сприяння формуванню мережі дитячих і спортивних майданчиків та інших складових інфраструктури здорового способу життя в районі.

Я разом з вашою довірою й підтримкою гарантую нам – українцям достаток, безпеку та порядок!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Програму взято з сайту ЦВК.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Передвиборна програма Олександра Бєлова”

  1. [...] 2. Олександр Бєлов, висунутий партією «Опозиційний блок». Цікаво, що пишучи у пошуковому рядку Гугла «Александр Белов», ви побачите автоматичне продовження запиту: «Александр Белов опг». Сподіваємося, організоване злочинне групування не має з цим кандидатом нічого спільного, і це – лише збіг (Олександром Бєловим звали Сашка Білого з блатного серіалу «Бригада»). Ну а насправді, якщо відкинути жарти, то тут треба плакати. Адже про цього кандидата на нашому окрузі нічого не чути: на Відрадному ніхто не розповсюджує інформацію про нього, він не помічений на зустрічах із виборцями… Відомо лише, що народився Олександр Бєлов 1989 року в Дніпропетровську, освіта в нього вища, але він тимчасово не працює. Проживає в Ірпені Київської області, тож життям нашого округу, вочевидь, не дуже схвильований. Ось програма Олександра Бєлова. [...]

Напишіть відгук


два + 4 =