Передвиборна програма Ганни Гороховської | Відрадний

Передвиборна програма Ганни Гороховської

Ганна Гороховська. Фото з її сторінки у Фейсбуці

Ганна Гороховська. Фото з її сторінки у Фейсбуці

Єдина жінка у списку кандидатів-мажоритарників 222 округу – це Ганна Гороховська. Подаємо її передвиборну програму, аби ви могли порівняти обіцяни цього кандидата з іншими.

Програма Ганни Гороховської

Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року проводяться на крутому зламі сучасної історії Україні. Буремні події останнього року – водночас епічні і драматичні, героїчні і трагічні – докорінно змінили українське суспільство. Тектонічні зміни відбулися у цивілізаційних орієнтирах і системі суспільних цінностей українського народу. Верховна Ради України VII-го скликання – попри безсумнівні історичні заслуги із розв’язання гострого політичного конфлікту у лютому 2014 р., пов’язаного із поваленням злочинного режиму В. Януковича, – очевидно не відповідає стану оновленого українського суспільства. Тому історично неминучим став розпуск Парламенту Президентом України заради докорінного його «перезавантаження» новими політиками, які будуть будувати нову Україну – справді демократичну, справді, європейську. справді успішну.

Тому на нову Верховну Раду чекає важке випробування – бути гідним виклику Часу, виправдати надії і мрії українського народу про щасливу країну, про реальне оновлення влади на нових морально-етичних засадах, на європейській політико-правовій культурі. Відповідно, надзвичайно високими є очікування і вимоги до кожного майбутнього депутата, надзвичайно цінним є кожний голос у майбутній Верховній Раді України. Цілком усвідомлюю свою особисту відповідальність перед нинішнім і прийдешніми поколіннями українців за свою діяльність у Верховній Раді України у разі, якщо виборці довірять мені цю високу честь.

У своїй діяльності у Верховній Раді України зобов’язуюся :

1. Твердо і непохитно стояти на позиції безумовного захисту державної незалежності, суверенітету України та її територіальної цілісності, європейської перспективи.

2. Підтримувати і співпрацювати з усіма демократичними силами парламенту.

3. Підтримувати політику Президента України щодо захисту територіальної цілісності України, піднесення міжнародного авторитету України, курс на глибокі і радикальні реформи у соціально-економічній та політико-правовій сферах.

4. Бути сумлінним і добросовісним депутатом: брати участь у розгляді усіх питань, що розглядаються Верховною Радою, голосувати виключно особисто і виключно в інтересах усіх виборців .

5. Не використовувати депутатські повноваження на шкоду інтересам держави, суспільства, міста, окремих громадян.

У своїх стосунках з виборцями зобов’язуюся :

1. Постійно інформувати про свою діяльність у Верховній Раді та свою позицію з усіх питань, що хвилюють виборців.

2. Постійно спілкуватися з виборцями, регулярно проводити прийом виборців та зустрічі за місцем їх проживання.

3. Брати активну участь, відповідно до депутатських повноважень,у вирішенні конкретних проблем конкретних людей.

У своїй діяльності у виборчому окрузі зобов’язуюся :

1. Перебувати у постійному контакті з керівниками району, депутатами міської ради, бути в курсі усіх актуальних проблем району, допомагати у їх вирішення за допомогою депутатських повноважень.

2. Захищати інтереси міста Києва, району при прийнятті відповідних законів та інших рішень.

Стрімкий розвиток подій останнього часу не дозволяє точно передбачити – які саме проблеми будуть стояти перед України, перед Верховною Радою, через 2, 3 чи 4 роки. Тому важко сьогодні задекларувати свою позицію щодо тих, майбутніх проблем. Але може твердо взяти загальне зобов’язання – завжди, увесь період своїх повноважень працювати чесно, сумлінно, грамотно, активно і – виключно в інтересах всього народу України та виборців Солом’янського округу.

Слава Україні!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Програму взято з сайту ЦВК.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Передвиборна програма Ганни Гороховської”

  1. [...] 6. Анна Гороховська, самовисуванець. Уродженка Броварів, народилася 1985 року. Має вищу освіту, працює керівником громадської приймальні депутата Київської міської ради, безпартійнa, мешкає у Києві. Інформації про Анну Гороховську у Мережі майже немає, окрім її сторінки у Фейсбуці. Судячи з фото у соцмережах, Анна Гороховська виховує доньку. Також ми з’ясували, чию приймальню очолює ця кандидатка: Максима Конобаса, якого називають депутатом Київради з неоднозначною репутацією (розповідають про його бізнес на нічному клубі у столиці). До вашої уваги – програма Ганни Гороховської. [...]

Напишіть відгук


4 + = п'ять