Передвиборна програма Дмитра Богдана | Відрадний

Передвиборна програма Дмитра Богдана

Тут мало бути фото Дмитра Богдана. Малюнок з thebitchywaiter.blogspot.com

Тут мало бути фото Дмитра Богдана. Малюнок з thebitchywaiter.blogspot.com

Ще один незнайомець на 222 окрузі – Дмитро Богдан. Нам не вдалося знайти його у соціальних мережах, тому портрету до публікації немає. Цікаво, що Дмитро Богдан – самовисуванець, а не представник певної партії. Також у його програмі відзначена важливість використання джерел альтернативної енергії.

Програма Дмитра Богдана

1. Намагатимусь об’єднати всі патріотичні сили суспільства та всіма силами доведеться домогтися миру, як застави майбутніх перетворень.

2. Прагну збудувати сильну армію і виконати повну модернізації силових структур – що є запорукою безпеки наших громадян.

3. Належить повернути довіру суспільства до влади, тому зроблю все від мене залежне щоб побудувати нову кадрову політики, що забезпечує приплив молоді та поєднання досвіду й ентузіазму. Важчаю, що державні службовці повинні бути безпартійними.

4. Державі потрібна повна ліквідація корупції та заміна керівників, що скомпрометували себе. В цьому сенсі намагатимусь забезпечити призначення кадрів через громадські обговорення.

5. Направлю зусилля на проведення адміністративно – територіальної реформи з метою спрощення та підвищення ефективності системи управління, впровадження справжнього місцевого самоврядування та децентралізації влади та фінансів.

6. Забезпечу стимулювання використання джерел альтернативної енергії в тому числі за рахунок часткового до 25% фінансування придбання населенням обладнання для видобутку альтернативної енергії.

7. Сприятиму розробленню стабілізаційного пакету економічних реформ, що забезпечать стабільність курсу іноземних валют та зростання економіки нашої держави.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Програму взято з сайту ЦВК.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Передвиборна програма Дмитра Богдана”

  1. [...] округу ми незабаром опублікуємо на сайті Відрадного. Програма Дмитра Богдана представлена на нашому [...]

Напишіть відгук


3 − два =