Передвиборна програма Богдана Пилипіва
Найстарший кандидат на 222 виборчому окрузі – Богдан Пилипів. Протипоставити юним та затятим він може досвід, адже здобуття Україною незалежності долучився до створення перших військових та правоохоронних формувань нашої держави. Ознайомтеся з програмою фахового військового (генерал-полковника) Богдана Пилипіва!
Програма Богдана Пилипіва
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД – ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО ВЛАДИ
Забезпечення можливості розвитку демократії та ініціативиу суспільстві, посилення ролі місцевого самоврядування через децентралізацію влади та посилення громадського контролю, я бачу як один з головних напрямків діяльності народного депутата України. Які кроки для цього необхідні:
• невідкладне прийняття нормативно-правових актів, які б на законодавчому рівні забезпечили реформування
щодо децентралізація влади в Україні;
• прийняття нового виборчого законодавства;
• забезпечення прозорості та публічності діяльності державних та місцевих органів влади, запровадження механізмів регулярної звітності перед виборцями та відкликання з посад тих, хто не виправдовує довіру людей;
• розширення повноважень Громадських рад при державних та місцевих органах влади, їх переобрання.
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ – ОСНОВА ВІДРОДЖЕННЯ СПОКОЮ ТА ДОБРОБУТУ В ДЕРЖАВІ.
Сучасні події, які відбуваються в Україні,а саме, анексія Криму та військовий конфлікт у східних областях країни, військове втручання Росії, на перший план висувають такий важливий напрямок діяльності, як забезпечення Національної безпеки України. Забезпечення суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості її кордонів, а також створення умов в межах країни, коли людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека будуть найвищою соціальною цінністю, незалежно від національності, раси, полу, соціального та майнового положення, освіти, культури і віросповідання є першочерговими на сучасному етапі незалежності нашої держави. У мене є значний професійний досвід у сфері професійної діяльності, я знаю, що робити і як робити, а саме:
• на підставі поглибленого аналізу сучасної ситуації в Україні внести відповідні зміни в законодавчі акти, які регламентують забезпечення Національної безпеки України, а також службово-бойову діяльність військових та правоохоронних структур, їх реформування, матеріально-технічне забезпечення, соціальний захист військовослужбовців та правоохоронців;
• розгорнути роботу по викоріненню корупційної системи серед керівників, службовців та працівників апарату державних та міських органів влади, впровадженню закону про люстрацію;
• розробити законодавчу базу щодо створення муніципальної міліції на яку покласти обов’язок забезпечення правопорядку та спокою на вулицях міст та інших населених пунктів, викорінення злочинності та проведення профілактичної роботи з населенням, в першу чергу людьми , які складають потенціальну небезпеку мирним мешканцям.
ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК .
Економіка має носити соціально орієнтовану спрямованість, яка б забезпечувала постійне зростання добробуту мешканців України, перш за все працівників підприємств різних форм власності, інтелігенції, студентства та ветеранів. Я буду послідовно та наполегливо працювати над вирішенням наступних нагальних проблем:
• сприяти проведенню податкової реформи;
• підтримувати законодавчі ініціативи щодо підтримки промислових підприємств в Україні для досягнення ними високого рівня виробництва якісної продукції, захисту і допомозі вітчизняному виробнику;
• сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, створенню умов для збільшення робочих місць;
• стимулювати інвестиції держави у комунальну, транспортну, інформаційну, медичну інфраструктури, реалізацію програми будівництва та ремонту доріг.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
Саме громадянин України має бути центром уваги усіх державних та місцевих органів управління, підприємств і установ. Він має бути соціально захищений. Оцінюючи свій набутий досвід, як учасник бойових дій, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, як людина, яка протягом багатьох років працювала з ветеранами та інвалідами війни та військової служби, їхніми вдовами, я бачу одним з найголовніших завдань роботу з соціально незахищеними верстами населення. Це перш за все люди похилого віку, ветерани війни та праці, військової служби, інваліди, учасники ліквідації аварії на ЧАЄС, бойових дій в Афганістані та інших гарячих точках, працівники освіти та медицини, військовослужбовці та їхні сім’ї, молодь, одинокі матері та безробітні, тощо. Які першочергові проблеми необхідно вирішити:
• не допустити позбавлення діючих пільг вищезазначених категорій, які передбачені законодавством України, добитися їх повної реалізації;
• створити умови для гідного заробітку та гармонійного розвитку кожного мешканця країни, для суттєвого збільшення заробітної платні та пенсій, приведення їх у відповідність до реалій сьогодення;
• активізувати реалізацію програми «Соціальне житло», передбачивши при цьому виділення житла військовослужбовцям та правоохоронцям;
• зберегти безоплатну медичну допомогу та поступове впровадження страхової медицини;
• запровадити адресність, як основний принцип призначення соціальної допомоги тим, хто її потребує;
• забезпечити зміцнення матеріальної бази шкіл та дошкільних закладів, створення достатньої кількості якісних місць для проживання студентів.
МОЛОДЬ – НАШЕ МАЙБУТНЄ
Перебуваючи на військовій службі, працюючи після звільнення з молоддю, я зробив висновок, що робота з нею має будуватися на принципах рівноправності та партнерства, довіри та підтримки, створенні належних умов для її самореалізації. Ми маємо дати молоді шанс на щасливе майбутнє, а саме:
• сприяти молоді в отриманні безкоштовної якісної освіти та надання можливості безумовного отримання першого робочого місця з можливістю подальшого професійного зростання;
• запровадити систему стимулювання підприємств та установ міста, які беруть на роботу і стажування молодь, а також систему наставництва в трудових колективах;
• активно залучати молодь до вирішення актуальних проблем розбудови держави та місцевих громад;
• забезпечити прийняття та реалізація програми: «Доступне житло для молодих сімей»;
• розробити та затвердити концепцію молодіжної політики в Україні, яка б передбачала реалізацію довгострокових цільових молодіжних програм,у тому числі тих, які спрямовані на виховання молоді на традиціях старшого покоління, з широким та стійким світоглядом, високими морально-діловими якостями та професійними знаннями, спроможними відтворювати національно-культурні цінності, захищати український гуманітарний простір.
КУЛЬТУРА ТА ДУХОВНІСТЬ.
Україна – це історичний центр культури та духовності.Тут зародилась Київська Русь. Саме на схилах Дніпра розпочинало свою ходу по Європі православ’я. Культура та духовність завжди виступали могутнім фактором, який зміцнює націю. Які проблеми потребують вирішення:
• сприяння культурному відродженню нації, стимулювати підприємств, які інвестують у підтримку культурних проектів;
• не допущення знищення соцкультпобутових об’єктів, історично-архітектурних пам’яток ;
• забезпечення співпраці усіх церковних конфесій та інших релігійних організацій, всебічне використання їх духовного та морального потенціалу в інтересах українського суспільства.
КИЇВ–ДЛЯ КИЯН ТА ГОСТЕЙ СТОЛИЦІ
Київ – не тільки серце, а і обличчя України! Кияни, їх культура та духовність, матеріальні статки та добробут кожної київської родини, соціальна та правова захищеність і впевненість у перспективи свого майбутнього є прямим віддзеркаленням, цього обличчя!
Київ,сьогодні, це центр розвитку науки та освіти, культури та духовності. В ній пліч-опліч живуть та працюють люди різних національностей та віросповідань, носії культури та традицій різних народів та народностей. Усіх їх об’єднує любов до Києва, до України. Всі вони, як весь український народ, вважають себе єдиною націю «Єдина держава, єдина територія, єдина нація». Надати можливість відчути кожному киянину, що все, що відбувається у місті робиться за для нього, головне завдання народного депутата, який обраний у місті Києві. Для себе я бачу необхідність у вирішенні наступних завдань:
• відновлення діяльності районних рад міста Києва, як органів самоврядування, найбільш близьких до населення;
• забезпечення на законодавчому рівні, щоб бюджет міста Києва залишався у киян і використовувався для потреб міста;
• не допущення подальшого знищення зелених зон в місті, упорядкування та благоустрій існуючих парків відпочинку та створення нових, незаконного продажу землі та комунальної власності;
• забезпечення ефективного контролю за якістю надання комунальних послуг населенню та об’єктивністю існуючих тарифів;
• щорічне збільшення бюджетної підтримки інфраструктури здорового способу життя, фізичної культури і спорту.
Я, як кандидат в народні депутати України по виборчому округу у місті Києві, не обіцяю, що вирішу усі Ваші проблеми, але впевнено можу заявити, що постійно буду відстоювати та захищати інтереси виборців свого округу. Свої життєві принципи: порядність, патріотизм, професіоналізм, яких я дотримувався незалежно від військового звання та посад, які обіймав, будуть покладені мною в основу моєї діяльності у Верховній Раді України.
БУДУЄМО СУСПІЛЬСТВО РАЗОМ!
(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.
Програму взято з сайту ЦВК.
[...] демократичної партії, мешкає в Києві. Довжелезна програма Богдана Пилипіва для [...]