Передвиборна програма Артема Стельмашова | Відрадний

Передвиборна програма Артема Стельмашова

Артем Стельмашов. Фото з його сторінки ВКонтакті

Артем Стельмашов. Фото з його сторінки ВКонтакті

На минулих парламентських виборах ви вже бачили прізвище Артема Стельмашова у бюлетені на 222 виборчому окрузі: він балотувався від партії «Собор» і був на той час тимчасово безробітним. Нині цей кандидат йде до Верховної Ради вже у складі партії «Воля» (частина «Самопомочі») і працює викладачем в Інституті журналістики НАУ.

Програма Артема Стельмашова

Крок 1: Створення ефективних державних структур та кадрова люстрація

Забезпечення повної переатестації за люстраційними критеріями державного апарату, суддів, правоохоронних органів з виявленням та збереженням на службі лише тих професіоналів, які спроможні виконувати свої функції.

Крок 2: Ліквідація корупційної економіки та олігархічних монополій

Гарантування права приватної власності, безперешкодного ведення легального бізнесу та невтручання державних органів в господарську діяльність – одна з ключових економічних гарантій держави.

Крок 3: Реформа доктрини національної безпеки

Розвиток вітчизняного військово-промислового комплексу має стати одним із пріоритетів держави. Збройні сили України мають складатися з сил спеціальних операцій, Національної Гвардії та потужного військового резерву.

Крок 4: Інформаційна політика та ЗМІ

Розвиток незалежних ЗМІ є важливою складовою забезпечення прав і свобод громадян України та потужною зброєю в інформаційній війні. На базі державних та комунальних ЗМІ буде створений потужний громадський мовник.

Крок 5: Відновлення конституційних прав територіальних громад

Приведення законодавчої бази України у відповідність до Конституції і Хартії про місцеве самоврядування для створення процедур здійснення прав власності та управління територіальними громадами.

Крок 6: Вирішення проблеми недостатнього практичного спрямування вищої освіти

Створення системи навчально-тренінгових центрів та коворкінгів для студентів із залученням провідних роботодавців. Сприяння реалізації студентами соціальних та бізнес-проектів під керівництвом фахівців-практиків.

Крок 7: Сприяння працевлаштуванню та розвитку молоді

Проведення на постійній основі ярмарків вакансій. Пошук та підтримка талановитої молоді та дітей, сприяння творчій та науковій діяльності громадян.

З вірою у вашу підтримку та спільну перемогу!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Програму взято з сайту ЦВК.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “Передвиборна програма Артема Стельмашова”

  1. [...] 12. Артем Стельмашов від партії «Воля», яка йде до Ради разом із «Самопоміччю». Балотується по 222 округу вже не вперше. Народився 1981 року в Києві, освіта вища, викладач кафедри журналістики Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, безпартійний, проживає в Києві. Артем Стельмашов – бувалий блогер та громадський активіст. Тривалий час він займався громадськими перевірками продуктів у великих магазинах та виборював утеплення звичайної хрущовки бюджетним коштом. За його соціальними ініціативами можна слідувати у старенькому ЖЖ кандидата: stelmashow.livejournal.com А ось тут – програма Артема Стельмашова. [...]

  2. [...] Якщо говорити про голосування за партії, то відомо, що загалом по Києву лідирує Самопоміч. Але з мажоритарною ці результати розходяться: велика кількість нав’язливої реклами (в тому числі й телефонні дзвінки мешканцям району), а також використання адмінресурсу (зігнання студентів на зустріч, використання газети «Солом’янка» для агітації) зробили переможцем нашого округу Дмитра Андрієвського, а не представника Самопомочі Артема Стельмашова. [...]

Напишіть відгук


+ 5 = десять