Парк Відрадний | Відрадний

Парк Відрадний збирає все більше скарг

Парк Відрадний, центральна клумба. Фото скаржника

Парк Відрадний, центральна клумба. Фото скаржника

Сайт Солом’янської районної державної адміністрації та відомча газета нашого району продовжують «тішити» читачів солодкими статтями про різноманітні урочистості за участі посадовців, водночас, ігноруючи справжній стан речей у нашій місцевості. Тож нам не залишається нічого іншого, як моніторити електронну книгу скарг київської мерії – сайт, на якому розміщені скарги та пропозиції мешканців різних районів Києва. Саме на цьому ресурсі можна побачити, що відрадненці дедалі активніше виражають невдоволення з приводу утримання парку Відрадний.

Нещодавно ми писали про те, що одна з місцевих активісток поскаржилася на незаконний маф, який поставили посеред парку Відрадний (жовтий генделик біля мосту). Минуло кілька тижнів, але розливайку таки прибрали з зеленої зони. Проте у мешканців Відрадного й досі залишається багато питань до утримувачів парку.

Відсутність світла у парку Відрадний

На те, що у темну пору доби у відпочинковій зоні геть немає світла, поскаржилися двоє відрадненців (принаймні, така кількість скаржників відображається на сайті скарг). «Звертаюсь до Вас зі скаргою на відсутність освітлення в темну пору доби в парку Відрадний. Спочатку відмикали освітлення половини парку, а зараз увесь парк в темряві, – пише один зі скаржників. – Вночі моторошно ходити».

Інший активіст стверджує, що вже «собаку з’їв» на подібних скаргах. Він вже звертався з приводу відсутності світла у парку багато разів і багато років підряд, але кожного разу через деякий час воно переставало працювати. «Відсутність освітлення в парку означає підвищену криміногенну небезпеку і незручність для відпочивальників!» – зазначає відрадненець.

Негарні клумби

Ще одна актуальна скарга стосується оформлення паркової клумби. «На центральній площі парку Відрадний розташована зелена зона, на якій щороку КП по утриманню зелених насаджень м. Києва робила композицію з квітів або інших рослин. На жаль, в 2014-му році кияни та гості столиці на цьому місці спостерігали поляну бур’янів та амброзії довжиною більше метра, – каже скаржник. – Ніхто не доглядає за цією ділянкою! Враховуючи те, що дуже часто екскурсійні маршрути гостей столиці пролягають саме через це місце, вважаю, що недбальство є грубим порушенням норм благоустрою! Прошу терміново усунути цей значний недолік та покарати винних у цьому порушенні!»

Також час від часу наші активісти скаржаться на велику кількість сміття у парку, але такі питання відносно швидко вирішуються. Радимо мешканцям Відрадного звертатися зі скаргами щодо утримання парку Відрадний не лише до контакт-центру мерії, а й напряму до районної філії Київзеленбуду, що розташована на вулиці Новопольовій. Минулого року працівники Київзеленбуду (двірники, які прибирають у парку) перестали палити сміття після прямого звернення до цієї установи.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


3 коментарі до “Парк Відрадний збирає все більше скарг”

 1. Елена коментує:

  Парк приобретает заброшенный неухоженный и грязный вид. Мусор убирают очень редко, клумб нет вообще, пруд не чистят, противно смотреть сколько грязи в нем плавает. Если бы не местные активные пенсионеры, которые вылавливают крупный мусор, там и воды не было бы видно Не зря в этом году там мало уток…. Катастрофически не хватает лавочек! В выходной день присесть не где.А ведь в нашем микрорайоне это единственное (!) место где можно было отдохнуть, особенно летом в жаркий день.

  • admin коментує:

   До речі, вчора КМДА оголосила про нову ініціативу щодо наведення ладу у парках: kievcity.gov.ua/news/17395.html
   Але щось підказує, що ця ініціатива може завершитися на встановленні генделиків у зелених зонах… Хоча добре було би дійсно побачити парк Відрадний облаштованим. І щоб стадіон біля нього нарешті відремонтували.

 2. Сергей коментує:

  Дуже не вистачає освітлення в нічну пору, вже з 2 місяці наче нема його. Дуже шкода, адже воно дуже прикрашає парк.

Напишіть відгук


вісім − = 0