Озеро у парку Відрадний почистили! | Відрадний

Озеро у парку Відрадний почистили!

Чистка озера у парку Відрадний

Чистка озера у парку Відрадний

Нарешті сталося те, чого так довго чекали на Відрадному: в однойменному парку розчистили озеро! Раніше за поверхнею водойми можна було вивчати різноманіття водоростей, «маршрути» качок, а також роздивлятися різні відтінки зеленого кольору. Мешканці нашого мікрорайону неодноразово писали скарги на 1551: просили, аби водойму привели до ладу. Ближче до виборів їхні прохання таки почули. Та що там казати: у день голосування Відрадний буде блищати, як нова копійка :)

Інформацію про завершення робіт з очистки озера повідомили у Фейсбуку – на сторінці «Київські парки». Це саме та ініціатива, яка влаштовувала в парку обговорення з приводу його майбутнього і яку так холодно зустріли відрадненці.

Амфібія чистила озеро

Амфібія чистила озеро

«Завершилася чистка озера в парку «Відрадний», – повідомили у «Київських парках». – Ось така машина-амфібія три дні працювала на водній гладі озера. Роботи завершились вчасно та згідно з графіком. Дякуємо за співпрацю КП «Плесо» та УЗНу Солом’янського району».

Окрім того, представники «Київських парків» побажали відвідувачам парку «Відрадний» гарного відпочинку на березі озера і попросили докласти зусиль, щоб озеро залишалося чистим якомога довше.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


3 коментарі до “Озеро у парку Відрадний почистили!”

  1. Андрей коментує:

    Почистили, отчитались, попиарились и бросили весь мусор там-же на берегу. Теперь он гниет, воняет и сползает назад в озеро.
    https://www.youtube.com/watch?v=odqKD1DKL-E

Напишіть відгук


+ 9 = чотирнадцять