Осінній місячник з благоустрою | Відрадний

Осінній місячник з благоустрою

Ремонт електромереж

Ремонт електромереж

Від 30 вересня і до 31 жовтня триватиме осінній місячник з благоустрою у Києві 2013. Протягом цього терміну комунальники, традиційно, підлатають дороги, зріжуть сухі гілки з дерев та будуть більш затято замітати вулиці.

На Відрадному осінній місячник з благоустрою розпочався дуже активно: вулицями їздять трактори з причепами, повними листя, працівники комунальної сфери лагодять ліхтарі та перетягують електричні дроти на стовпах.

Давайте подивимося, що мають зробити комунальники впродовж місячника:

1. Зливоприймачі та оглядові колодязі мають бути очищені.

2. Аварійні та сухі дерева мають бути спиляні.

3. «Київзеленбуд» має підтримувати належний рівень прибирання зелених зон вздовж доріг та налагодити співпрацю з Державною автомобільною інспекцією щодо притягнення до відповідальності водіїв автівок, що паркуються на газонах.

4. «Київавтодор» та «Київпастранс» мають своєчасно прибирати й вивозити відходи з підземних переходів, транспортних зупинок, а також зривати оголошення з зупинок.

5. КП «Плесо» має попіклуватися про утримання берегів водойм взимку, чистити території біля водойм.

Цікаво, чи впораються комунальники з усіма цими завданнями? Наприкінці осіннього місячника з благоустрою – 31 жовтня – можна буде побачити результати та порівняти їх із поставленими задачами.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять − 8 =