Осінь у парку Відрадний | Відрадний

Осінь у парку Відрадний

Осінь у парку

Осінь у парку

До Відрадного парку нарешті прийшла справжня золота осінь. Та пора, коли хочеться побільше бути на природі і насолоджуватися жовтим листям, яке розкидає навколо вітер. Зараз у парку побільшало відпочивальників: діти бігають між дерев у пошуках жолудів та каштанів, батьки збирають додому букети з кленового листя, а люди старшого віку повільно прогулюються парковими доріжками. Осінь у парку – твір на цю тему просто зараз пише своїми божественними барвами природа. До вашої уваги – фоторепортаж з осіннього парку Відрадний!

Жовте листя

Жовте листя

На вході до парку Відрадний можна одразу зануритися до чарівного світу осені. Більшість дерев вже пожовтіли та потихеньку віддають землі свої листочки. Але деякі все ще тримають зелене листя з останніх сил.

Дерева восени

Дерева восени

Найчарівніше місце у парку зараз – між озером та стадіоном: тут дуже мало людей, а місцина надзвичайно гарна!

У парку біля стадіону

У парку біля стадіону

Поодинокі перехожі ходять дуже повільно, намагаючись насолодитися останніми теплими деньками року.

Перехожий у парку Відрадний

Перехожий у парку Відрадний

Килими з жовтого листя вкривають землю біля дерев. Зазвичай, осіннє листя в парку прибирають працівники Київзеленбуду, хоча екологи запевняють, що це йде на шкоду природі. За їхніми словами, листя має залишатися на землі і перегнивати, задобрюючи землю.

Опале листя

Опале листя

Все частіше на території парку з’являються ворони. Вони голосно каркають, перелітають з гілки на гілку та дзьобають горішки.

Ворона в парку

Ворона в парку

Потихеньку готується до зимової сплячки й озеро у парку Відрадний. На березі вже не видно рибалок – вочевидь, риба теж починає засинати.

Озеро на Відрадному

Озеро на Відрадному

Ось така вона – чарівна осінь у парку Відрадний! Якщо цього сезону ви ще не відвідували парк – обов’язково знайдіть півгодини та прийдіть сюди. Справжня краса природи цього варта!

До речі

Чудова нагода прийти до парку Відрадний – святкування Дня Солом’янки, який відбудеться 12 жовтня!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Осінь у парку Відрадний”

  1. [...] говоритимуть про можливе знищення зеленої зони. «Наш парк Відрадний хочуть знищити! Під загрозою руйнування опинилися і [...]

Напишіть відгук


× чотири = 20