ОСББ на Відрадному | Відрадний

ОСББ на Відрадному

Оголошення у під'їзді ОСББ

Оголошення у під’їзді ОСББ

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – доволі поширене явище у Києві. Далеко не всіх влаштовує якість роботи ЖЕКів Відрадного, тому люди вимушені відмовлятися від традиційних слюсарів, сантехніків та двірників і брати будинкове господарство в свої руки.

Що таке ОСББ?

ОСББ – це об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Мешканці багатоповерхівок об’єднуються і обирають керівника (голову ОСББ). Зазвичай, головою ОСББ стає активна людина, що перебуває на пенсії або працює, але має достатньо вільного часу для налагодження господарства будинку.

З усіма питаннями (не працює ліфт, зникло світло в під’їзді, тече дах тощо) мешканці будинку звертаються до голови ОСББ. Відповідно, голова ОСББ скеровує сантехніка, електрика, маляра чи слюсаря до проблематичної ділянки будинку і питання вирішується. Зазвичай, в ОСББ є свій бухгалтер (працює за частину ставки) і паспортист, адже з ЖЕКом мешканці ОСББ справу не мають.

Відомі випадки, коли ОСББ утворювали на базі не цілого будинку, а лише одного чи двох його під’їздів. Інший варіант – ОСББ, створене кількома будинками.
ОСББ у Києві – вище поширене. Найчастіше про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків відгукуються добре: у таких будинках чисто, працює консьєрж, організаційні питання вирішуються швидко. Натомість, мешканці «ЖЕКівських» будинків скаржаться на неприбрані під’їзди, відсутність ремонту та інші негативні речі.

Чиє ОСББ на Відрадному? Так, є кілька таких об’єднань. Якщо ви хочете, але не знаєте, як створити ОСББ – зверніться до голів вже дійсних ОСББ та порадьтеся з ними.

Перелік ОСББ Відрадного

1. ОСББ Союз-А2. Адреса: проспект Відрадний, 83. Голова правління – Олександр Валерійович Журба. Балансоутримувач будинку – власне ОСББ.

2. ОСББ Родинна оселя. Адреса: вулиця Ніжинська, 5. Голови правління – Ірина Василівна Гандзій та Володимир Борисович Котенко. Балансоутримувач будинку – ОСББ.

3. ОСББ Шепелівський маєток. Адреса: вулиця Шепелева, 5. Голова правління – Олександр Григорович Притула. Балансоутримувач будинку – ОСББ.

4. ОСББ Злагода-1. Адреса: проспект Відрадний, 89. Голова правління – Тетяна Хомівна Насінник. Балансоутримувач будинку – комунальне підприємство Відрадненське.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× чотири = 20