Онлайн книга скарг | Відрадний

Онлайн книга скарг

Електронна скарга

Електронна скарга

У вас виникли проблеми з комунальними службами чи місцевими торговцями, закладами освіти чи громадського харчування? Напишіть скаргу до нового сайту «Карта проблем»: можливо, саме вашу ситуацію зможуть вирішити. Якісні сайти для сільських рад також можуть висвітлювати місцеві проблеми, тож ви можете замовити створення сайту у фахівця!

Сайт Карта проблем (така собі онлайн книга скарг) діє за адресою: kartaproblem.org Висвітлити на ньому можна проблеми не лише Києва, а й інших міст України. Наразі найбільш активно заповнюється сторінка скарг із Криму.

«Якщо ви виявили якусь проблему на вулиці свого міста, ви можете відобразити цей факт (зробити фотографію), розмістити на сайті в відповідну категорію і згенерувати текст скарги, – кажуть адміністратори сайту. – Після цього ви роздруковуєте автоматично підготовлений текст скарги і відправляєте поштою у відповідний орган влади (він буде вказаний в тексті)».

Далі все дуже просто: вашу скаргу отримають та розглянуть чиновники. Потім, відповідно до закону, протягом 30 днів, нададуть відповідь. «У випадку, якщо проблема усунена — ви відзначаєте цей факт на сайті Карта проблем, якщо прийшла «відписка» — за колишньою схемою — створюєте звернення до прокуратури», – наголошують вони.

Нині київських скарг зовсім небагато – кілька штук. Одна з них стосується місцевості неподалік Відрадного – вулиці Борщагівської, 128. Тут, на перетині вулиці Виборзької і Янгеля, за словами скаржника, поставили забагато кіосків. «Півтора десятки МАФів займають площу тротуарів, заважають руху пішоходів, перекривають видимість транспортних засобів, створюючи небезпеку ДТП. Кіоски з фастфудами розповсюджують неприємні запахи», – пише киянин.

Скаржник зробив кілька фотографій «проблемної ділянки», розмістив їх на сайті Карта проблем і відмітив місце розташування злощасних кіосків на мапі. До електронної скарги може приєднатися будь-хто охочий, а надто – мешканці Відрадного, які часто бувають на Борщагівській і також незадоволені численними кіосками. Для цього достатньо бути зареєстрованим на сайті Карта проблем та натиснути кнопку «Це стосується мене!» під скаргою.

Долучайтеся до проекту та повідомляйте громадськість про проблеми Відрадного!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


3 коментарі до “Онлайн книга скарг”

 1. Адм коментує:

  - Є щось подібне – Електронна книга скарг України – _reaction.org.ua

 2. Евдокия коментує:

  Звертаюся до Вас так як Ви моя остання надія на встановленні правосуддя. Я мати яка поховала сина и вже три роки намагаюся посадити вбивцю за грати, але статус місцевого депутата допомогає йому ухилятися від покарання. 08 грудня 2012 року приблизно о 19 годині 35 хвилин у смт Тарутине Одеської області, Костров Олег Миколайович перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння здійснив наїзд передньою частиною свого автомобіля на мого сина Цимбалюк Олега Володимировича, що призвело до його смерті, протягнувши тіло по ґрунтовій дорозі 50метрів, розвернувся на ньому і покинувши місце злочину направився додому спати. При огляді його машини були виявлені кров, шматки м’яса та речі сина намотані на дні його автомобіля. Згідно з висновком комплексної судово-медичної та транспортно-трасологічної експертизи на тілі мого сина не залишилося жодної цілої кістки, всі внутрішні органи були розірвані неможливо уявити якою болісною була його смерть.Три роки йшло слідство я писала у всі можливі інстанції і ось нарешті вирок
  «КОСТРОВА Олега Миколайовича визнати винним у вчинені злочинів, передбачених ч. 1 ст. 135 та ч. 2 ст. 286 КК України і призначити йому покарання:
  за ч.1 ст. 135 КК України у вигляді одного року шести місяців позбавлення волі;
  за ч.2 ст.286 КК України у вигляді шести років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк три роки.
  На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання Кострову О. у вигляді шести років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк три роки.
  Запобіжний захід відносно Кострова О. до набрання вироком законної сили не обирається. (після всіх доказів запобіжний захід не обирається!!!!!Чому????)
  Після набрання вироком чинності, Кострова О. направити для відбування покарання у кримінально-виконавчу установу.
  Строк покарання Кострова О.М. рахувати з моменту його фактичного затримання.» ,
  тобто його провина доведена, термін ув’язнення встановлено, а він спокійно розгулює містом і ніхто не має на нього управи.
  Прошу Вас проконтролювати, щоб було виконане рішення суду і винний сидів у в’язниці . Я не можу спокійно жити поки мій син гниє у землі, а вбивця розгулює на свободі.
  (подробиці справи-ТАРУТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Справа№ 514/662/14-к Провадження по справі № 1-кп/514/16/15 від 03 липня 2015 року
  О965161023- мій телефон

Напишіть відгук


чотири − 2 =