Олексій Кокуєв: радикальна допомога дітям? | Відрадний

Олексій Кокуєв та прикрощі благодійництва

Олексій Кокуєв

Олексій Кокуєв

Кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка у частині Відрадного – Олексій Кокуєв. У списку кандидатів до Київради 53 округу ви вже прочитали, що це – наймолодший кандидат. У цій статті ми опублікували інформацію, яку знайшли про нього в Інтернеті, проте згодом кандидат з нами зв’язався і висловив свою точку зору на ці дані.

Біографія Олексія Валерійовича Кокуєва

- Олексій Кокуєв здобув технічну та економічну освіту у КПІ

- Після університету 3 місяці працював головним спеціалістом відділу майна у концерні “Військторгсервіс”. Потім пройшов IT-курси і пішов працювати у ВАТ “Укр.Пей”, де працює й донині

- Одружився восени 2013 року

- Улюблене місце і 53 окрузі – Турецьке містечко і шкільний стадіон у цій місцевості.

Допоможемо Дітям Разом – шахрайський фонд

Інтернетом поширена дуже тривожна інформація, в якій зазначений дехто Олексій Кокуєв. Мова йде про викриття псевдо-благодійної організації (а точніше – просто шахрайської), яка нібито збирала гроші для хворих дітей, а насправді клала їх собі в кишеню. Прочитайте самі:

«Нещодавно у всіх областях України був дуже поширений, так би мовити, «волонтерсько-добродійний» рух зі збору коштів на лікування важкохворих дітей. Молоді люди й до тепер стоять зі скриньками, обклеєними світлинами з маленькими стражденними обличчя хворих діточок, – пишуть на сайті huzhe.net/complaints/dopomozhemo-dtjam-razom-c59395.html. – Як людину, як мати, мене обурило, що шахраї, прикриваючись чужим горем, подекуди навіть вигаданим, заробляють достатньо великі гроші на доброті та благодійності пересічних українців. Новою хвилею продовження цієї шахрайської афери стала діяльність деяких «благодійних» новостворених фондів…»

Одним з таких осередків називають Благодійну організацію Міжнародний благодійний фонд «Допоможемо дітям разом», її телефони: 0670108339, 0674710142, 0445695719, ЄДРПОУ 38814339, 03151, Київ, Солом’янський район, пр. Повітрофлотський, 66, р/р 26003056101896, Банк ПАТ КБ ПриватБанк, МФО 380775. Ось хто фігурує серед засновників: «БАТІЄВСЬКІЙ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ – керівник, засновники: КОКУЄВ ОЛЕКСІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ, БОБРОВНЯ КИРИЛО СЕРГІЙОВИЧ, УДОВЕНКО ЄВГЕНІЙ ІГОРОВИЧ, – пишуть далі викривачі шахраїв. – Ці ошуканці – псевдо-благодійники, які цілеспрямовано, погрожуючи проблемами, використовуючи інформацію про ліцензування питань комерційної торгівлі видів господарської діяльності та про планові перевірки дотримання ліцензійних умов, видурюють у підприємців величезні суми на вдавану благодійність, на кшталт допомоги хворим дітям… … Керівництво закладів, де перебувають ці діти, нічого не знає про БО «МБФ» Допоможемо дітям разом» та не отримувало від них ні коштів, ні ліків, ні виробів медичного призначення. Та й узагалі не знає про існування такої організації».

Ось ще одна розповідь про цю шахрайську організацію: kidalovo-ru.livejournal.com/1779.html

Партнери підставили

Сам же Олексій Кокуєв каже, що не має жодного стосунку до діяльності фонду “Допоможи дітям разом”. «Я був засновником БФ у 2013 році, але він називався по-іншому і цільове призначення в нього було інше. І у тому ж 2013 році я склав свої повноваження, передавши БФ до своїх, як виявилося, нечесних партнерів», – каже кандидат у своєму коментарі нашому сайту.

Також він зазначає, що згоден йти до органів МВС і давати пояснення стосовно ситуації. «У мене була ідея відкрити благодійний фонд допомоги офіцерам запасу, які перебувають у скрутному становищі, – зазначає Олексій Кокуєв. – Справа в тому, що я розпочинав свою політично-громадську діяльність з Громадської Організації “Спілка офіцерів запасу “Команда “За своїх!”, куди я прийшов, отримавши квиток офіцера запасу після закінчення «воєнки».

Кандидат стверджує, що разом з двома знайомими він створив благодійний фонд, після чого його запросив до своєї команди Олег Ляшко. «Тому БФ так і не запрацював. Оскільки мої партнери-юристи безкоштовно мені допомогли, вони попросили забрати собі цей фонд. Таким чином, фонд потрапив під їхнє розпорядження, – каже пан Кокуєв. – Після всього цього, що зараз плаває в Інтернеті про цей фонд, я, звичайно, подзвонив до них і запитав, що це таке. Вони сказали, що фонд передали третій особі, тобто продали».

При цьому, як каже кандидат, засновники фонду припустилися помилки – «не вивели» засновників із цього статусу. Відтак, новий керівник БФ перейменував його, і займається якоюсь своєю діяльністю. «Звичайно, в мене до них (до колишніх партнерів – авт.) є претензія – моє ім’я фігурує зі словами «шахрай» тощо. На це вони відповідають, що без тієї людини нас не можна вивести з засновників, адже необхідний підпис діючого керівника і печатка БФ. Але проблема в іншому – нема зв’язку з тією людиною. Тобто, чи вони переховується, чи просто не живе за адресою прописки – невідомо».

Поки що пан Кокуєв до правоохоронних органів не звертався. «Я так думаю, оскільки питання стоїть ребром, підемо до органів МВС писати заяву, – каже він. – Але заяву треба писати під факт, а факту шахрайства в нас немає, тому що ми самі не постраждали. Заяву повинні писати люди, які внесли пожертву. Та й те – ще треба довести, що пожертва не надійшла до адресату, до об’єкту пожертви. Після виборів я все одно знайду ту людину (нового власника фонду – авт.) Для мене питання гідності – знайти людину і як мінімум вивести своє ім’я з цієї схеми».

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


34 коментарі до “Олексій Кокуєв та прикрощі благодійництва”

 1. [...] Кокуєв Олексій Валерійович, 1989 р.н. Освіта вища, Радикальна партія Олега Ляшка. [...]

 2. Сергій коментує:

  Так якщо шахрай, чому МВС нічого не робить?

 3. Олексій Кокуєв коментує:

  Прочитав я Вашу статтю, хлопці – побійтеся Бога, не беріть гріх на душу. Політика – річ брудна, я розумію, але це вже взагалі виходить за рамки пристойного. Я вже бачив як на мою агітаційну продукцію ставлять наклейку “Прихований регіонал”. У Вашій статті не слова правди!

  Тепер по пунктах:

  1.Не живу я на Відрадному. Звідки така інформація? Хлопці, я живу у Турецькому містечку з 1995 року. Ходив там у садик, потім у ЗОШ № 318. На Відрадному ніколи не жив.
  2. Шановні, я одружився 28 вересня 2013 року. Через 3 дні я полетів разом із нею у весільну подорож. Це було на початку жовтня.
  3. І саме головне, щодо цього БФ – я до нього не маю жодного відношення! А якщо шахраї – то давайте разом і розберемось, напишемо заяву до МВС, нехай розбираються.

  Тому вважаю Вашу статтю наклепом, в якому не має і слова правди. І претендую на те, щоб її було видалено.

 4. Олексій Кокуєв коментує:

  На жаль, Ваша стаття мені більше нагадує заказну “чорнуху”. Будь-яку людину можно звинуватити в чому завгодно, але це вже занадто, хлопці.

 5. медик коментує:

  Міжнародний благодійний фонд “Оживи Мрію” фінансує колорадів!
  Міжнародний благодійний фонд “Допоможемо дітям разом” трансформувався в Міжнародний благодійний фонд “Оживи Мрію”, (!) який активно збирає кошти не на благодійність, а на фінансування колорадів та ватників, донецьких терористів – сепаратистів так званої “ДНР”, “ЛНР”, “Новороссія”, а раніше фінансували Януковича і Ко (з матеріалів, знайдених в Межигір’я) Правий сектор спільно з правоохоронцями опрацьовує наявну інформацію для вжиття заходів реагування. Адреса шахраїв: 02095, м.Київ, ВУЛИЦЯ АННИ АХМАТОВОЇ, будинок 43, квартира 280
  Засновник шахраїв, президент ДЕХТЯРОВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА Телефон шахраїв 1: +380963312185 псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники
  Телефон шахраїв 2: +380639954115 Телефон шахраїв 3: +38-0443608826 Телефон шахраїв 4: +380967700224 КОД ЄДРПОУ 39157365 МФО 380775 р/р шахраїв №26006056106951 Банк: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

  • admin коментує:

   А звідки у вас така інформація?

   • медик коментує:

    ось ще:

    Мошенники БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ОЖИВИ МРІЮ”
    ЄДРПОУ 38814339
    * созданы недавно (!) 01.04.2014 (!)
    * регистрация на квартире 02095, м.Київ, ВУЛИЦЯ АННИ АХМАТОВОЇ, будинок 43, квартира 280 (!)
    * разводят вежливо предприятия, учреждения побыстрячку перечислить деньги на “благотворительные цели”, например, глухим деткам (!)
    * Это аналог славноизвестного преступного угрупирования “Допоможемо дітям разом” и шайки Solaray (!)
    * обманывают своих жертв, представляются работниками министерств, и ласково шантажируя потерей лицензии или проблемами при проверках (!)
    * используют больных деток как наживку для получения денег, которые используются не по назначению (!) сайт фонда ozhivi-mriyu . com . ua с минимальной фейковой информацией (!)
    * Фото волонтеров взяты из сайтов знакомств, вставлены старые видео, которые не относятся к деятельности фонда, дети, которым они якобы помогли, и их родители, даже не знают, что им такой Фонд «Оживи МЕЧТУ» помогал, а школы-интернаты и детские дома о таком фонде также не слышали (!)
    * прежде чем принимать решение о помощи, подумайте, не спешите, узнайте все в интернете а также не поленитесь перезвонить представителям ребенка, руководителю заведения, где находится нуждающийся в помощи. Помогайте без посредников-псевдо-фондов, напрямую! (!)
    * Прочитайте еще о Международный благотворительный фонд Допоможемо дітям разом (такая же история) (!)
    * БО “МБФ “ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ” уже себя зарекомендовала, как недобросовестная, вот официальное сообщение МОЗ Украины: moz. gov.ua/ ua / portal / pre_20140108_b

    * У БО “МБФ “ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ” был сайт: helphelp . com . ua который после многочисленных жалоб этот фонд мошенников закрыл
    * Сайт был очень похож на Міжнародний Благодійний Фонд імені Святої Ксенії Петербурзької, dopomozhit . com (!)
    * Просьба пострадавшим от этого фонда обращаться в правоохранительные органы с «Заявами про злочин» (!) * БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ОЖИВИ МРІЮ” не мог помочь детям из списка на сайте, поскольку им уже давно помогли из других фондов (!)
    * З/П – 4000 грн. Еженедельная оплата, соц. пакет и премии
    нифига себе благотворители зарплату получают, и кто здесь будет говорить о целевом использовании средств? (!)
    * Фонд “Оживи Мрию” не могут аргументировать свою правоту, и переходят на личности, грязный способ сделать хорошую мину при плохой игре.
    * Меня не интересует, кто скрывается за именами а меня интересует истина.
    Хочется добиться правды.
    Ведь идея благотворительной помощи прекрасная идея, но только тогда, когда она честных руках.

 6. медик коментує:

  Развод, лохотрон, кидалово, прочитайте в нете про билетную театральную кассу Премьера, Solaray – лже врачей, благотворительные фонды Допоможемо дітям разом, Оживи мрію, Міжнародний відділ фундації України в місті Києві. Вот, что говорят про них: Я была на стажировке в Международном благотворительном фонде Оживи мрію. На данный момент снимают офис ул. Никольско-Слободская 2б офис 288а 15 этаж. МОШЕННИКИ чистой воды, хотя половина у них работающих об этом не догадываются. Они берут старую информацию о дет. домах и детях которым уже по факту помогли до них и звонят по Украине чтоб организации перечисляли им деньги. Не ходите туда пустая трата времени. Документально зарегистрирован фонд ул. Анна Ахматовой 43 кв. 280. При звонке представляются Міжнародний відділ фундації України в місті Києві. Один из их номеров – 0932635316.

  • Людмила коментує:

   Медик, ау!!! На Никольско-Слободской 2 б только 12 этажей. Что ты курил, когда на пятнадцатом был?

 7. khjklhlh коментує:

  Аферисти-благодійники “полюють” на рівненських підприємців (+розслідування)
  29.07.2014, 08:06 Переглядів: 836

  Благодійний фонд “Оживи мрію” вже кілька тижнів обдзвонює номери та надсилає листи рівненським підприємцям.

  У реєстраційних документах вказано, що це – новостворена організація. Дата офіційної реєстрації – 11 квітня 2014 року.

  За словами осіб, що представляються волонтерами фонду, зібрані кошти підуть на допомогу армії. У підтвердження своїх намірів, на прохання надсилають документи, де вказані контакти військових координаторів.

  Втім, на запитання журналістів “ЧаРівне.інфо” про те, чи отримували таку допомогу від вищезгаданого благодійного фонду, жоден з контактних осіб не підтвердив.

  - Вперше чую про такий фонд, – каже заступник командира військової частини А 2730 майор Велюго Д.А. – Ніхто нам не телефонував, не привозив домомоги. Лише один підприємець пообіцяв допомогти консервами. От і все.

  Натомість, у інтернеті вдалось знайти чимало відгуків щодо діяльності Благодійного фонду “Оживи мрію”. Усі вони, м`яко кажучи, негативні.

  Адреса у реєстраційних документах та на вказаній адресі шахраїв одна і та ж.

  На це у представників благодійного фонду “Оживи мрію” своя версія – недобросовісна конкуренція.

  - Ми допомагаємо дітям, військовим. Тому звинувачення у шахрайстві не мають під собою підгрунтя. Це вигадка, – коментує волонтер фонду Євгенія Крайдман.

  На прохання журналістів надати інформацію про тих, кому допомогли, волонтер порекомендувала звернутись на сайт організації, де є уся інформація. Втім, окрім звичного звіту, жодних контактних даних осіб, які отримали допомогу, немає.

  Зі свого боку, рівненські підприємці на телефонні пропозиції благодійників поповнити картковий рахунок реагують насторожено. Кажуть, готові допомогти, але лише через добросовісні та надійні організації.

  У свою чергу нагадаємо, що найкращий спосіб допомогти – це адресна допомога або ж благодійність через перевірених волонтерів та благодійні організації.

 8. sdfg коментує:

  Просьба ко всем, кто стал жертвой мошенничества от благотворительного фонда Оживи мрію, сообщить об этом своих друзей, коллег, родственников, правоохранительные органы. Не ленимся распространять по интернету информацию про факты противоправной деятельности этого и подобных фондов. Прохання до всіх, хто став жертвою шахрайства від благодійного фонду Оживи мрію, повідомити про це своїх друзів, колег, родичів, правоохоронні органи. Не лінуємося поширювати по інтернету інформацію про факти протиправної діяльності цього і подібних фондів.

 9. Ромко коментує:

  Шок! На нововолинцях хочуть заробити шахраї, прикриваючись війною (ЗАПИС) https://www.youtube.com/watch?v=W1A-ikRRZnE
  Опубліковано Alex_ini 02 Жов 2014 21:30

  http://nvip.com.ua/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D … %BF%D0%B8%D1%81

  Комусь війна – класна нагода для для того, аби заробити гроші..

  На щастя, шахрайка зателефонувала до одного із засновників “НВІПу” – Володимира Стасюка. Гроші виманювала професійно: постійно зверталася на ім’я\по батькові, на запитання відповідала чітко та із жалісливою інтонацією. Сто відсотків – користувалася базою даних.

  “Зателефонували мені вчора нібито з відділу Міжнародної фундації “Фонд “Оживи мрію” з номеру 067 464 78 16, – розповідає Володимир. – Сказали, що “отримали терміновий запит від командира 12 батальйону Микити А. М. про те, що 12 батальйон обстріляли з Градів і їм терміново потрібна допомога” Судячи з тексту й манери спілкування, типовий лохотрон. Почали розмову фразами “як ваше здоров’я”, “дякувати Богу” ітд. А після того, як я відповів, що сам є волонтером, збираю кошти у своєму місті для бійців АТО й не довіряю сумнівним прохальникам, отримав: “пішов на…й” та й трубку повісили. Розмову, на щастя, вдалося записати”.

  Завтра шахраї можуть попросити кошти й у вас, а тому жертвуйте кошти або бепосередньо сім’ям військових або перевіреним волонтерам. Принаймні питайте паспорт, інакше є ризик, що Ваша пожертва осяде в кишені шахрая.

  Олександр Топорівський

  Як на волинянах заробляють шахраї, прикриваючись війною ВІДЕО
  http://p-p.com.ua/articles/56362/

  Комусь війна – класна нагода для для того, аби заробити гроші, – пише Нововолинський інформаційний портал.

  Волинян вкотре застерігають про шахраїв. Так, на днях, до одного з засновників видання зателефонувала шахрайка. Гроші виманювала професійно: постійно зверталася на ім’я,по батькові, на запитання відповідала чітко та із жалісливою інтонацією. Сто відсотків – користувалася базою даних.

  “Зателефонували мені вчора нібито з відділу Міжнародної фундації “Фонд “Оживи мрію” з номеру 067 464 78 16. Сказали, що “отримали терміновий запит від командира 12 батальйону Микити А. М. про те, що 12 батальйон обстріляли з Градів і їм терміново потрібна допомога” Судячи з тексту й манери спілкування, типовий лохотрон. Почали розмову фразами “як ваше здоров’я”, “дякувати Богу” ітд. А після того, як я відповів, що сам є волонтером, збираю кошти у своєму місті для бійців АТО й не довіряю сумнівним прохальникам, отримав: “пішов на…й” та й трубку повісили. Розмову, на щастя, вдалося записати”, 0 розповідає чоловік.

  Завтра шахраї можуть попросити кошти й у вас, а тому жертвуйте кошти або бепосередньо сім’ям військових або перевіреним волонтерам. Принаймні питайте паспорт, інакше є ризик, що ваша пожертва осяде в кишені шахрая.

  На Волині орудують “волонтери” – шахраї. Аудіо

  3 жовтня 2014 17:05
  http://bug.org.ua/2014/10/03/%D0%BD%D0%B0-%D0 … 80%D0%B0%D1%97/

  23_11_11-moshenniki-t

  На Волині працюють шахраї, які телефонують до місцевих людей і просять допомогти фінансами бійцям, які перебувають на Сході.

  На щастя, шахрайка зателефонувала до одного із засновників “НВІПу” (інформаційне видання Нововолинська) – Володимира Стасюка. Гроші виманювала професійно: постійно зверталася на ім’я\по батькові, на запитання відповідала чітко та із жалісливою інтонацією, – повідомляє Нововолинський інформаційний портал.

  “Зателефонували мені вчора нібито з відділу Міжнародної фундації “Фонд “Оживи мрію” з номеру 067 464 78 16. Сказали, що “отримали терміновий запит від командира 12 батальйону Микити А. М. про те, що 12 батальйон обстріляли з Градів і їм терміново потрібна допомога” Судячи з тексту й манери спілкування, типовий лохотрон. Почали розмову фразами “як ваше здоров’я”, “дякувати Богу” ітд. А після того, як я відповів, що сам є волонтером, збираю кошти у своєму місті для бійців АТО й не довіряю сумнівним прохальникам, отримав: “пішов на…й” та й трубку повісили. Розмову, на щастя, вдалося записати”, – розповідає Володимир.

  Аби врятуватися від подібних махінацій, краще жертвуйте кошти або бепосередньо сім’ям військових або надійним волонтерам.

 10. Ромко коментує:

  мошенники Міжнародний благодійний фонд Оживи Мрію, БО Яна Костенко аферисты, звонили, угрожали, оскорбляли, после того, как я сказала, что уже не раз помогала и буду помогать АТО, но не через них, помогайте напрямую, а не через псевдо-благотворителей-посредников, как Оживи мрію, Допоможемо дітям разом и т п. телефон мошенников от Оживи мрію: 0674648284

 11. sdfg коментує:

  Мошенники. просят деньги на лечение. уже переименовались в фонд “небайдужі серця”
  0442214719 0674732260 0689349478

  Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ”
  (БФ “НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ”)
  Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності
  Ідентифікаційний код юридичної особи 39202831
  Організаційно-правова форма БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
  Центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків
  Місцезнаходження юридичної особи 01024, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛЮТЕРАНСЬКА, будинок 15, ЛІТ.А, офіс 17
  Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім’я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа ЧИСТЯКОВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА
  Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0.00
  Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 0.00
  Види діяльності Код КВЕД 88.91 Денний догляд за дітьми (основний);
  Код КВЕД 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у.;
  Код КВЕД 94.12 Діяльність професійних громадських організацій;
  Код КВЕД 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у.
  Відомості про органи управління юридичної особи
  Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи ЧИСТЯКОВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА – керівник з 05.05.2014
  Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” Дата запису: 05.05.2014
  Номер запису: 1 070 102 0000 053800
  Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”
  Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
  Статус відомостей про юридичну особу відомості підтверджено
  Назва установчого документа Статут (два примірники)
  Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту
  Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
  Дані про перебування юридичної особи в процесі провадження у справі про банкрутство, санації

  Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
  Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог
  Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
  Дата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення
  Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа
  Дані про юридичних осіб-правонаступників: повне найменування та місцезнаходження юридичних осіб-правонаступників, їх ідентифікаційні коди
  Місцезнаходження реєстраційної справи Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Печерського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві
  Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
  Ідентифікаційний код органу: 21680000;
  Дата взяття на облік: 06.05.2014

  ДПI У ПЕЧЕРСЬКОМУ Р-НI ГУ МIНДОХОДIВ У М.КИЄВI:
  Ідентифікаційний код органу: 38748591;
  Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
  Дата взяття на облік: 06.05.2014;
  Номер взяття на облік: 265514055106

  ДПI У ПЕЧЕРСЬКОМУ Р-НI ГУ МIНДОХОДIВ У М.КИЄВI:
  Ідентифікаційний код органу: 38748591;
  Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
  Дата взяття на облік: 06.05.2014;
  Номер взяття на облік: 10000000186388
  Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік Код КВЕД 88.91 Денний догляд за дітьми
  Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000000186388;
  Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 3
  Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
  Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
  Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою Телефон 1: +380689349478

  • София коментує:

   Что значит “переименовались”? И какое вы имеете право осквернять имя фонда? Вы можете представиться и указать на основании чего вы делаете такие громкие заявления?
   Прежде чем нести полную чушь – ознакомьтесь с отчетами фонда, которые всегда в открытом доступе на сайте http://nsfund.com.ua/zvit-pro-robotu/

  • Марина коментує:

   Действительно, больше похоже на спам.
   Куда смотрит администрация сайта, разрешая публиковать такие сообщения!?

  • Микола коментує:

   Взагалі не розумію, що тут коїться, замість того щоб працювати, допомагати собі і людям, тут розводять якісь сепаратистські балачки про те що ті злодії і ті злодії, а що ви зробили для української армії?
   Я особисто був в зоні бойових дій і передавав речі, які придбав благодійний фонд «Небайдужі серця» до військових частин, і скажу Вам, що там усього катастрофічно бракує і всі раді навіть зимовим устілкам в берці, не кажучи вже про м’ясні консерви та теплий одяг. Так що годі базікати, якщо є ким передати речі бійцям – передавайте, немає тоді не заважайте працювати

  • Luda коментує:

   Я так рада, что есть люди которые готовы помочь нашим бойцам, у нас с мамой сейчас очень тяжелая ситуация и Сережка, мой брат, который помогал нам, ушел воевать. Сначала говорили что эта воинская часть 2277 будет охранять Киев, а потом отправили их в Луганскую область. Нам даже и прислать ему нечего. Хорошо, что люди помогают, Сережка сказал что привозили им еду, теплую одежду, обувь. А обувь у них теплая – это вообще большая проблема была и если бы не благотворительный фонд «Небайдужі серця», то ходили бы они и дальше в рваных берцах. Не понимаю почему о них пишут негатив, они хотя-бы как-то помогают!

  • Олександр Вікторович коментує:

   Взагалі не розумію, що тут коїться, замість того щоб працювати, допомагати собі і людям, тут розводять якісь сепаратистські балачки про те що ті злодії і ті злодії, а що ви зробили для української армії?
   Я особисто був в зоні бойових дій і передавав речі, які придбав благодійний фонд «Небайдужі серця» до військових частин, і скажу Вам, що там усього катастрофічно бракує і всі раді навіть зимовим устілкам в берці, не кажучи вже про м’ясні консерви та теплий одяг. Так що годі базікати, якщо є ким передати речі бійцям – передавайте, немає тоді не заважайте працювати.

 12. аврі коментує:

  Осторожно! Благотворительный фонд Небайдужі серця, Міжнародний благодійний фонд Оживи мрію, МБФ Допоможемо дітям разом, Театральная касса Премьера, Благотворительній ФОНД ІМЕНІ СВЯТОЇ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ, продавцы БАДов Solaray, – это все фундація аферистов, мошенников, финансовая ловушка, развод, лохотрон, обман. Отзывы, Відгуки.

 13. Ромко коментує:

  Жертвы благотворительности от международного благотворительного фонда «Оживи мрію» теперь получают звонки от клона аферистов – благотворительного фонда «Небайдужі серця». Такие благотворительные фонды дурят нас, собирая пожертвования. Лжеволонтеры собирают помощь в свой карман. Проходимцы вышибают слезу и деньги. Псевдо-волонтеры зарабатывают на нашей доверчивости. До недавна в Украине орудовали аналогичные мошенники из международного благотворительного фонда «Допоможемо дітям разом». Банда мошенников зарабатывают на лже-помощи АТО, больным деткам. Помагайте напрямую а не через посредников!
  Жертви благодійності від міжнародного благодійного фонду «Оживи мрію» тепер отримують дзвінки від клону аферистів – благодійного фонду «Небайдужі серця». Такі благодійні фонди дурять нас, збираючи пожертви. Псевдо-волонтери збирають допомогу в свою кишеню. Пройдисвіти вибивають сльозу і гроші. Псевдо-волонтери заробляють на нашій довірливості. Знедавна в Україні орудували аналогічні шахраї з міжнародного благодійного фонду «Допоможемо дітям разом». Банда шахраїв заробляють на Псевдо-допомозі АТО, хворим діткам. Помагай безпосередньо а не через посередників!

 14. Ромко коментує:

  Благотворительный фонд “Небайдужі серця” = “Небайдужі сердця” код 39202831 – Мошенники, развод, кидалово, лохотрон, финансовая ловушка, обман, аферисты, банда, бандиты, криминал, воры, ворье, лже-благотворители, оборотни – Благодійний фонд “Небайдужі серця” = “Небайдужі сердця” код 39202831 – Шахраї від «Оживи мрію» та «Допоможемо дітям разом»

  Благодійний фонд “Небайдужі серця” = “Небайдужі сердця” код 39202831 – Шахраї, кидалово, лохотрон, фінансова пастка, аферисти, банда, бандити, кримінал, злодії, псевдо-благодійники, перевертні – Благодійний фонд “Небайдужі серця” = “Небайдужі сердця” код 39202831 – Шахраї від «Оживи мрію» та «Допоможемо дітям разом»

 15. Cjabz коментує:

  А может обсудим статью по теме?

 16. Женя коментує:

  Пахне чорнухою. Оце, мабуть, хлопці постаралися, публікуючи явно сфабриковані відгуки. Та ж розуму багато не треба, щоб здогадатися де правда. Одна хвилина часу і можна зробити висновки https://www.youtube.com/watch?v=jfXnNuM7Aos
  http://blogs.korrespondent.net/blog/kyiv/3465664/
  http://kiev.glo.ua/organizations_novosti/nebajduzhi-serdcya-nadav-finansovu-dopomogu-sportsmenam-m-artemivska.html

 17. Елена коментує:

  До сих пір, залишається для мене загадкою людська сутність: звичка зводити наклепити, необгрунтовано звинувачувати у всіх людських бідах тих людей, які витрачають свій час на допомогу іншим людям! Працівники благодійного фонду саме тому і не відписують на ці безглузді відгуки, оскільки не сидять на місці, а займаються доброю справою, яку,на жаль, не кожен з нас може втілити в життя! Саме вони прийшли на допомогу 12-му батальону,яка для них була так необхідна. Тому хочу висловити подяку усьому колективу даного фонду, адже саме у 12-му батальйоні перебувала моя близька людина, якій своїми власними зусиллями допомогти я не могла! Мені дуже важлива ваша підтримка і ми всією родиною вдячні Вам за допомогу у нелегкий для нас час!

 18. admin коментує:

  Так, хлопці-дівчата, закругляємося. Стаття не про ваш фонд – вона про кандидата на виборах, які відбулися минулого року!

 19. sdfg коментує:

  Фонд «Небайдужі серця» утворився порівняно нещодавно, через те, що недобросовісна діяльність попереднього фонду під назвою «Оживи мрію» була очевидна. Змінюючи назву на «Небайдужі серДця», (зауважте, слово «серця» у них з літерою «Д» насправді), псевдо-благодійники-клони не втомлюються через своїх операторів Call-центру пробивати на сльозу довірливих громадян на фейковій інформації.
  Усі звіти так званого благодійного фонду – звичайний фотошоп, сума допомоги, яка надійшла в АТО під великим сумнівом, оскільки у документах номери телефонів нібито командирів батальйонів з АТО, належать підставним особам, що не мають ніякого відношення до збройних сил чи добровольчих підрозділів. Це неважко перевірити кожному, провівши власні розслідування.
  Насторожує те, що «Небайдужі серця» просять перерахувати на номер банківської картки, а не на офіційний рахунок фонду. Відтак правоохоронним органам буде важко зібрати до купи надприбутки цієї контори.
  Разом з цим працівники фонду «Небайдужі сердця» працюють нелегально, про це можна дізнатись по численних відгуках, розміщених в Інтернеті.
  Річ у тім, що, так званий, благодійний фон “НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ” активно телефонує людям, начебто щоб отримати кошти на допомогу то глухим діткам, то(зараз це актуально) солдатам в АТО. Їм підходять лише кошти. Якщо людина пропонує , або відповідає, що вже здійснила, гуманітарну допомогу, вони кидають трубку и криють матом. Адже ці кошти вони збирають у власні кишені, канючачи, розповідаючи слізливі усторії, брешучи і навіть вимагаючи на манер “бізнесменів” 90-х. У них все підготовлено, щоб замилити очі – кипа документів з печатками, що їх сують, якщо людина бажає перевірити їх роботу, а от продукти і допогу, на яку вони наче збирають солдатам, показати не можуть, тому для цього історії – “на складі” або “машина щойно відїхала”. Є декілька доків, що підтверджують одноразову передачу якоїсь допомоги. Наприклад, 50 пар взуття. Цю єдину накладну вони відсилають сотням організаціям у якості підтвердження, хоча коштів зібрано у десят раз більше. Всі вони йдуть їм у кармани.
  Ось про що розповідають очевидці діяльності БФ «Небайдужі серця»: «Дзвінок. Жінка представляється фондом “Небайдужі серця”. Збирають допомогу для батальйону Луганськ-1. І, навіть, присилає відповідні документи. Все б добре, якби документ не був підроблений.
  Перше, що насторожило це те, що батальйон Луганськ-1 підпорядковується ГУ МВС України в Дніпропетровській області, а не в Луганській. І з яких це пір у МВС мобільний номер.
  Друге – командира звати Вітко Артем, так що ініціал “О.” не підходить, як не крути. Викликала сумнів і гербова печатка в підпорядкованої структури.
  Мама потім вияснила, що цей фонд під іншою назвою належав одному ляшківцю. Тепер, систематично міняючи назви, вони пропонують роботу людям, яка полягає в обдзвонюванні “клієнтів” за 5000 грн. +10 відсотків від того, що скине на картку людина, яка виявить бажання “допомогти” батальйону.»
  Вони телефонують на всі наявні номери особи (робочі та домашні), на мейли і по кілька разів на день, вимагаючи немалі суми. З точно відомого мені випадку вимагали (саме вимагали) 3 500 грн нібито на підтримку АТО і батальйону “Луганськ 1″ зокрема. Що цікаво, кожній особі, яку “опрацьовують” скидають пакет документів, серед яких, окрім всіх офіційних даних про організацію, знаходяться акти про допомогу батальйону “Луганськ 1″. Сумарно це кілька сотень консерв, термобілизна та шкарпетки, приклад додаю.
  На сайті є кілька звітів про роботу. Вчитайтесь в них. В одному – 125 пар зимових берців вітчизняного виробництва, в іншому 40 комплектів термобілизни і ще дещо. А тепер зрівняйте суму, яку просять з однієї (!) людини і сумарну вартість допомоги, офіційно наданої. А тепер помножте це на сумарну кількість дзвінків в день і кількість працівників одного такого “фонду”. Чи не схожі показні акти на прикриття?
  Оскільки нав’язливий фонд розповідав, що збирає немалі суми на батальйон “Луганськ 1″, ми зв’язались з командиром цього батальйону Артем Вітко. Коли він зателефонував працівникам “фонду” як звичайний жертводавець і попросив контакту з представниками батальйону, його вивели на абсолютно сторонню батальйону людину, що розповідала “казки”. Наступним логічним кроком буде перевірка правоохоронцями діяльності “благодійників”. Будемо чекати результату. Якщо хочете допомогти, робіть це через реальних волонтерів.

  • Михаил коментує:

   Честно говоря согласен с администратором, эта тема не про фонды!
   Неплохо бы почистить её от ненужной информации.

 20. аврі коментує:

  Увага! Фінансова пастка: Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки негативні, псевдо-волонтери (вони ж МБФ «Оживи мрію» ЄДРПОУ 39157365), входять у чорний список волонтерів України. Волонтерів у нещодавно створеному фонді Небайдужі серця немає, є тільки оператори Call-centre. На круглій печатці ці аферисти насправді називаються БФ Небайдужі серДця, ЄДРПОУ 39202831. Псевдо-благодійний фонд Небайдужі серДця махлює навіть на своїй назві. Немає в українській мові слова «серДця». Фейкові звіти та відео на сайті фонду Небайдужі серДця є звичайнісіньким шулерством. Обдурювання, обман, махінації, – головна мета діяльності ошуканців з фонду Небайдужі серДця. Не давайте гроші шахраям з фондів-клонів: Небайдужі серДця та Оживи мрію. Допомагайте тим, хто потребує допомоги через перевірених волонтерів. Не годуйте ту бандоту!

Напишіть відгук


× 6 = п'ятдесят чотири