Олег Костюшко: хто цей кандидат? | Відрадний

Олег Костюшко: хто цей кандидат?

Олег Костюшко. Банер з його ФБ

Олег Костюшко. Банер з його ФБ

Зараз весь Відрадний завішаний банерами з портретом Олега Костюшка – кандидата в депутати Київради від Удару за мажоритаркою. На вулиці Суздальській буквально кожен стовп «прикрашений» фізіономією цього чоловіка. Ми пам’ятаємо його кандидатуру ще з минулих чергових виборів, проте хто він і що пропонує виборцям? Давайте розберемося.

Основні пункти програма Олега Костюшка – це: антиалкогольні закони, якісна медицина, доступне житло, збереження зелених зон, порядок у сфері ЖКГ, гідне майбутнє для молоді. З деталями ви можете ознайомитися на сайті nbnews.com.ua/vybory-2012/candidat/2395/ , тож не будемо викладати їх тут.

Окрім офіційної програми, ми захотіли дізнатися трохи подробиць про цього кандидата і почали пошук в Інтернеті. Ось деякі важливі деталі біографії Олега Костюшка:

- народився і живе у Києві.

- його жінка – громадянка Російської Федерації.

- освіта вища, навчався в Київському державному педагогічному інституті іноземних мов (фах – Менеджмент у невиробничій сфері, кваліфікація – менеджер невиробничої сфери зі знанням англійської та німецької мов). Тут хотілося би похвалити чоловіка, але не виходить. Ми не знаємо, наскільки добре він знає англійську й німецьку мови, але з українською в нього явні проблеми. Відкривши Фейсбук-сторінку Олега Костюшка, ви можете переконатися у тому, що кандидат навіть слово «або» пише як «а бо»…

- працює гендиректором ТОВ «Будматеріали – вторресурси» (на Фейсбук-сторінці в нього вказано, що він – голова правління у «Крамар-груп»). Тут також маємо що додати: просто нагадуємо виборцям, що саме ця компанія обслуговує приватний сектор Відрадного. У певні дні мешканці приватних будинків виставляють на вулицю великі мішки зі сміттям, на яких написано «Крамар». Тож саме у цій галузі зосереджені інтереси Олега Костюшка. Це так, для загальної картини.

Олег Костюшко і Удар

Ми не знаємо, коли пан Костюшко прийшов до Удару. Не знаємо про політичні домовленості з керівниками партії. Але те, що лежить «на поверхні» – це явне несприйняття ним «лідерів Майдану» – Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка та… Віталія Кличка, лідера того-таки Удару, від якого балотується Олег Костюшко! Дивина, та й годі. Але з пісні слів не викинеш: ось, що писав кандидат півроку тому у своєму блозі на сайті Лівий Берег (http://blogs.lb.ua/oleg_kostushko):

* «Триголовий політдебіл нічого, крім пісень запропонувати невзмозі!»

* «Сьогодні людей б’є Хам, завтра битиме Боксер або Тягнибок».

* «Цим політтварюкам плювати, вони готові залити Майдан кров’ю. Одні – щоб утриматися біля владної годівниці, інші – щоб опинитися на їхньому місці».

* «Але от особисто я, особливо після побиття сорока студентів, не вважаю за потрібне віддавати владу в руки Яценюку, Тягнибоку і Кличку».

Ну як? Чи схожий пан Костюшко на послідовну людину? Навіщо він балотується з Ударом, з цією «політтварюкою»? У нього є певні принципи, чи вибори – це лише шанс пробитися до Київради задля лобіювання власного бізнесу?

Нам здається, тут напрошуються два висновки. По-перше, до Удару примикають непослідовні кандидати без чіткої позиції. А по-друге, керівництво цієї партії зовсім не цікавиться тим, хто балотується під її «прапором». Шкода, бо така політика мала би вже відійти в історію…

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


16 коментарів до “Олег Костюшко: хто цей кандидат?”

 1. Яся коментує:

  Цей кадр навіть не вважає за потрібне маскувати свою хамелеонівську сутність… Це ж треба так сильно неповажати свого виборця! Хріна йому в зуби, а не депутатське крісло!

 2. Пелагея коментує:

  а в твітері він пише: Партiя, яку я підтримую – Українська платформа “Собор”
  https://twitter.com/kostyushko1

 3. Пелагея коментує:

  занадто часто у нього політичні погляди змінюються

 4. Олена коментує:

  зауваження стосовно української мови на Фейсбуці – я не побач “а бо” – це перше, а друге – всі дуже добре знають – що це не помилка в знанні української, а швидкість написання. Такі помилки я бачила і у Ревука.

 5. Роман коментує:

  А я знаю про дуже багато хороших речей, які зробив Костюшко – як він дерева саджав в Жулянах і в цьому році і років 2 тому назад. І як років 2 тому брав воду на пробу в дитячому садочку також в жулянах, і ось уже на протязі двох рокі завдяки йому дітки в цьому садочку п”ють чистеньку водичку. І в тих же Жулянах сміття вивозив за власний рахунок. Дитячі майдайнчики по вулиці Г.Війни, на розі Кар”єрної та Піддубного змонтували завдяки його підримки.

 6. Роман коментує:

  твітер може бути і не його

 7. Карась коментує:

  Отакої… А хтось же все одно проголосує за цю людину…

 8. Роман коментує:

  бо з одного ноута

 9. Відрадненець коментує:

  Роман так добре обізнаний з благочинною діяльністю цього нікому невідомого Костюшка, що складається враження, наче то сам пан кандидат власною персоною описує свої діяння))) А стосовно помилок, Олено/Романе, написавши текст, варто разочок пробігтися по ньому очима. Хоча би із самоповаги…

 10. [...] Костюшко Олег Петрович, 1977 р.н. Освіта вища, безпартійний. Працює в [...]

 11. [...] до позачергових виборів до Київради. Окрім Олега Костюшка, нам цікаві й інші кандидати, тож будемо потроху [...]

 12. Юра коментує:

  Этот кандидат в депутаты в первую очередь руководствуется жаждой наживы. На встрече с выборцами на вопрос что вы сделали для района отвечает – “сначала выбирите, потом начну делать”. Вот живой пример его деятельности – учитель 12 школы, в стенах которой учился кандидат, попросил преобрести для воееной подготовки макет оружия, на что получил серию обещаний на протяжении 3 месяцев. Удивляет отношение к сего родной школе с которой он начал строить свой бизнес – на территории подсобных помещений открыл пункт према вторсырья. Также жителям частного сектора через ЖЕК навязываются услуги вывоза мусора компанией “Крамар”, к которой имеет отноение младший брат кандидата – Максим. Ранее в ЖЕК нельзя было вообще взять ни одной справки не подписав договор и проплатив услуги этой славной компании.

Напишіть відгук


× 6 = тридцять