Олді запускає інтернет-магазин | Відрадний

Олді запускає інтернет-магазин

Великий будівельний супермаркет Олді, розташований у Києві на Шулявці, нарешті матиме онлайн-аналог. На друге півріччя 2021 року заплановано запуск та наповнення інтернет-магазину компанії. Про це vidradnyi.com стало відомо з власних джерел.

Магазин Олді Київ

Магазин Олді Київ

Що наразі відомо про інтернет-магазин товарів для ремонту та декору Олді?

-        Його лонч (тобто, запуск проєкту) має відбутися вже влітку 2021 року;

-        Ще зовсім нещодавно на сайтах пошуку роботи були розміщені відповідні вакансії: до відділу маркетингу Олді шукали контент-менеджерів. Зараз ці вакансії вже закриті, а оголошення – видалені, отож ми передбачаємо, що робота над новим проектом йде повним ходом і ось-ось вийде на видимий рівень;

-        Вже до кінця 2021 року сайт Олді має бути заповнений картками всіх дійсних на зараз товарів, отож орієнтовно Новий рік 2022 – це дата повного завершення старту онлайн-магазину.

Олді Київ каталог товарів

Олді Київ каталог товарів

Цікаво, що попередня версія сайту Олді створена ще далекого 2009 року. Зараз вона виглядає, наче онлайн-візитка і є доволі статичною. На головній сторінці відображені головні акції магазину, наче на сторінці паперової газети: купити зазначені товари з сайту поки що не можна. Новий же варіант сайту буде сучасний та більш практичний: це буде повноцінний онлайн-магазин із багатьма розділами, відповідно до товарів , що продаються в Олді (товари для будівництва та ремонту, декор, посуд, сад-город тощо).

Більшість товару рітейлер Олді привозить з Китаю (такі тенденції світової економіки: нікуди не дінешся), отож суттєва частина товарів на сайті буде стосуватися також китайських виробів. Частина представлених товарів буде й з західної Європи та Польщі.

Таким чином, у Києві скоро з’явиться ще один зручний будівельний магазин: новий сайт Олді дасть покупцям такі переваги, які нині дають сайти Епіцентру чи Юску. Чекаємо на онлайн-шопінг в Олді!

Олді на Гарматній: графік роботи

Зараз працює оффлайн-магазин Олді на Гарматній. Точніша адреса закладу: вул. Гарматна,  7. Ось графікроботи магазину:

- понеділок: 08:00 – 21:00
- вівторок: 08:00 – 21:00
- середа: 08:00 – 21:00
- четвер: 08:00 – 21:00
- п’ятниця: 08:00 – 21:00
- субота: 08:00 – 21:00
- неділя: 08:00 – 21:00

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× два = 4