Офісні центри на Відрадному | Відрадний

Офісні центри на Відрадному

Бізнес-центр на Донця, 6

Бізнес-центр на Донця, 6

Наш мікрорайон перестає бути «маловисотним» та «околичним»: він поступово обростає новою житловою та офісною забудовою. Але якщо житлові новобудови у всіх на слуху, то яка ситуація з офісами? Давайте подивимося, де розташовані найбільші «скупчення» робочих місць у нашому районі!

... і навіть от такий номер :)

… і навіть от такий номер :)

1. Пр. Відрадний, 95. На цій адресі закріплено багато букв-приставок: г, є і навіть 1-а :) Колишня територія заводу зараз схожа не лише на промзону, а й на великий паркінг, зусібіч завішаний вивісками. Це й не дивно: на пр. Відрадному, 95 розташовані десятки найрізноманітніших фірм, від встановлювачів метало пластикових вікон і фітнес-центру до аптечного складу и продавців апаратури. Класичним бізнес-центром цей «п’ятачок» не назвемо, але саме тут кипить офісно-робоче життя Відрадного.

2. Вул. Михайла Донця, 6. Цей сучасний бізнес-центр (висока новобудова) постала лише кілька років тому. І не десь на околиці Відрадного, а впритул до найгарнішої зеленої зони району – парку Відрадний. Тут є і офісні приміщення, і конференц-зала, і навіть свій «придворний» ресторан. Власник будівлі – VD MAIS – виготовляє комплектуючі для електротехніки та електронних систем. Деталями підприємства користуються Samsung, Siemens, Hewlett-Packard та інші провідні компанії світу. Тож, якщо ви купуєте ноут-бук однієї з цих марок, майте на увазі: у ньому може бути частинка з Відрадного! :)

Бізнес-парк Лепсе

Бізнес-парк Лепсе

3. Бізнес-парк «Лепсе». Розташований на території колишнього заводу ім. Івана Лепсе, на бульварі Лепсе, 16. Це там, де зараз розмішується виробник меблів «ВіЯр». Виробничі потужності та офісні приміщення зосереджених на аж 32 гектарах території! Зараз майже 250 фірм орендує на території бізнес-парку «Лепсе» офіси.

Бізнес-центр Преміум

Бізнес-центр Преміум

4. Бізнес-центр Преміум. Також на цій же вулиці – бульвар Івана Лепсе, 6-з. Це новобудова, зведена зовсім нещодавно біля повороту з Лепсе у бік Берестейської. На 13 поверхах будівлі розташовані 36 тисяч офісних метрів, у яких працюють співробітники багатьох компаній. У тому числі, й айтішники Zeo Alliance, корисні семінари яких ми часто анонсуємо :)

Бачите – хоча на перший погляд так не здається, все ж на Відрадному розташовано достатньо офісних центрів. Звісно, у центрі їх більше: взяти хоча би бизнес центр ренессанс неподалік станції метро Університет. Тож якщо вам знадобиться орендувати офісне приміщення, майте на увазі Ренесанс. Цей офісний центр може виручити, якщо біля вас не знайдеться вільних приміщень!

Фото з сайтів: kiev.vgorode.ua, google.com.ua/maps.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ чотири = 6