Очищення озера у парку: як це було | Відрадний

Очищення озера у парку: як це було

Машина амфібія

Машина амфібія

29 липня з самого ранку тишу в парку Відрадний порушив рев потужного двигуна. З усього парку на шум зійшлися перехожі: батьки з дітьми, господарі собак зі своїми улюбленцями, пенсіонери у панамках. Виявилося, що звук лунав з озера Інтеграл – до парку завітав човен-амфібія, аби почистити водойму від водоростей. Ми сфотографували цю хитру махіну з усіх боків, щоб розповісти вам, як відбувалося очищення озера!

Очищення озера Інтеграл

Очищення озера Інтеграл

Отже, що таке машина-амфібія? Це очисний пристрій з двигуном, який може пересуватися поверхнею водойми та збирати всіляке сміття: водорості, пакети та всілякі відходи, якими наші люди забруднюють все навколо. Цьогоріч до нас прибула амфібія з тим самим номером, що й минулого року – 57289АА (кажуть, вона у розпорядженні КП Плесо – одна-єдина на весь Київ). Можете порівняти з фотографіями очищення озера 2015 року.

Цей своєрідний човен «стоїть» на чотирьох «колесах», які насправді виглядають, як лопаті, що крутяться у різні сторони. Тобто, пара передніх лопатей крутиться на різні боки і пара задніх – теж на різні боки. Завдяки цьому довгі водорості підминаються під очисні решітки амфібії та застряють там.

Попереду машина-амфібія має довгий тримач з чимось, що нагадує граблі. Ця «насадка» під час очищення озера опущена у воду, проте нам вдалося побачити її у піднятому стані. На цьому фото видно, скільки водоростей начепилося на ці «граблі»:

Водорості на амфібії

Водорості на амфібії

Очисний човен повільно і довго пересувається поверхнею озера. Він багато разів повторює свій маршрут, адже з першого разу зібрати весь бруд з певної ділянки не вдається. Минулого року на очищення озера Інтеграл пішло три дні. Вочевидь, стільки ж часу знадобиться і цього разу: надто повільною виглядає ця робота.

Робота машини амфібії

Робота машини амфібії

Тож беріть з собою дітей (або й просто самі виступайте у ролі зівак) – і мерщій на місток, розглядати амфібію! :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять − = 1