Обурені мешканці перекрили вулицю Борщагівську | Відрадний

Обурені мешканці перекрили вулицю Борщагівську

Перекрита вулиця Борщагівська

Перекрита вулиця Борщагівська

29 жовтня, ввечері, неподалік Відрадного відбулася акція протесту місцевих мешканців. Люди, які живуть в одному з будинків на вулиці Леваневського (це вулиця, розташована паралельно Борщагівській, за стоковим магазином Адідас) перекрили рух на Борщагівській. Проїхати цією дорогою могли лише карети швидкої допомоги, а інший транспорт, зокрема і 27 тролейбус, був заблокований.

Протестанти вимагали негайної зустрічі з керівництвом району (головою Солом’янського району зараз є Максим Шкуро – багаторічний помічник Дмитра Андієвського, якого виборці 222 округу цієї неділі обрали депутатом Верховної ради).

За словами мешканців, яких цитує у Фейсбуку Віктор Головчак, комунальне підприємство Індустріальне, яке обслуговує будинок на Леваневського, абсолютно ігнорує проблеми громади. «Аварійні відключення електрики відбувалися щодня, а гаряча вода та опалення в цьому опалювальному сезоні ще не з’являлися, хоча міська влада вже прозвітувала про 100-відсоткову готовність», – пише Віктор Головчак.

На момент публікації повідомлення пана Віктора, обурені мешканці блокували дорогу вже дві години. На місці акції протесту була й міліція, але вона зовсім не втручалася.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Обурені мешканці перекрили вулицю Борщагівську”

  1. [...] вихваляється надмірно гарячими батареями, а хтось перекриває вулицю, бо тепла у квартири ще не дали, радимо ознайомитися зі [...]

Напишіть відгук


4 × = двадцять