Обмін валют на Відрадному | Відрадний

Обмін валют на Відрадному

Обмін валют на Відрадному

Обмін валют на Відрадному

У нашому мікрорайоні Києва відкривається все більше мазагинів одягу (свіжий приклад – магазин «Модо» на вулиці Героїв Севастополя, у колишньому приміщенні «Укртелекому»), а банківських відділень стає все менше. Протягом кількох останніх років закрилися філії кількох банків, а на їхньому місці постали кав’ярні та секонд-хенди. Попри цю тенденцію, мешканцям Відрадного все ж треба десь міняти гроші. Не їхати ж кожного разу за такої потреби в центр – у «трубу» на Майдані Незалежності чи до універмагу «Україна»… Подивімося, де є обмін валют на Відрадному!

1. Бульвар Вацлава Гавела, 29. Телефон: (044) 495-60-74. Ця обмінка розташована у відділенні «OTP-банку».

2. Вулиця Героїв Севастополя, 20/1. На жаль, детальних контактів цього обмінного пункту у нас немає.

3. Бульвар Вацлава Гавела, 18. Обмінний пункт у приміщенні Торговельного центру «Відрадненський».

4. Проспект Відрадний, 16/50. Найпопулярніша обмінка у південній частині Відрадного (адже тут дуже мало подібних пунктів) розташована у відділенні «Приватбанку». Обміняти гроші можна у касі відділення.

5. Вулиця Миколи Голего, 7-В. Ця обмінка – у великому «Еко-Маркеті».

6. Вулиця Героїв Севастополя, 1. Обмін валют у банківському відділенні.

7. Бульвар Вацлава Гавела, 4. Обмінка у відділенні «Райффайзен банку Аваль».

8. Вулиця Машинобудівна, 44. Обмінний пункт банку «Михайлівський» розташований у великому приміщенні – пункті видачі онлайн-магазину Фотос. Отож, обмінявши валюту на гривні, тут можна одразу розплатитися за своє замовлення з цього магазину. Телефон обмінки: (044) 337-78-93.

9. Бульвар Вацлава Гавела, 8. Тут також працює обмінка.

10. Вулиця Борщагівська, 173/187.

11. Вулиця Борщагівська, 193.

12. Вулиця Борщагівська, 189. За цими майже сусідніми адресами ви також можете скористатися послугами з обміну валют на Вірдадному.

Якщо ви знаєте додаткові обмінки у нашому районі, будь ласка, напишіть про них у коментарях. Зберемо на одній сторінці перелік таких потрібних пунктів! 

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Слідкувати за фінансовими справами краще на професійних заходах. До речі, компанія Cassida Ukraine була офіційним спонсором Українського валютного форуму 2019! Ця компанія випускає лічильники банкнот, детектори валют та інші пристрої, необхідні у банківському секторі. Це високоякісна техніка з сучасним програмним забезпеченням, без якої в наші дні важко обійтися!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять − = 3