Обговорення ремонту подвір’їв шкіл №159 та 324 | Відрадний

Обговорення ремонту подвір’їв шкіл №159 та 324

Шкільне подвір'я

Шкільне подвір’я

2 листопада о 18:30 на вулиці Тупікова, 22 розпочнеться зустріч місцевих мешканців із депутатами. Говоритимуть про реконструкцію подвір’їв двох шкіл, розташованих по сусідству – №159 та №324. На плідну розмову запрошують усіх охочих, які мають своє бачення цього питання і прагнуть бачити рідну місцевість охайнішою та гарнішою.

«Запрошуємо сусідів шкіл 159 та 324 на зустріч, щоб обговорити майбутню реконструкцію шкільного подвір’я, – зазначають організатори у своєму анонсі. –  Якщо ви живете поруч, у цих школах вчаться ваші діти або внуки, ви ходите через територію подвір’я до магазину чи банку, проводите тут час із дітьми або вигулюєте собаку, то як ніхто краще зможете підказати, яких саме змін потребує цей простір».

За допомогою «народних» підказок, місцеві депутати хочуть дізнатися, які саме нюанси архітектори мають врахувати, створюючи новий проект шкільних дворів.

«На зустрічі ми подивимося на територію подвір’я школи, обговоримо теперішнє зонування та те, як його можна змінити. Запитаємо у вас про те, як ви користуєтеся цим простором зараз, і яким хочете бачити його після реконструкції та оновлення», – кажуть організатори.

Зверніть увагу, що зустріч проводитиме команда незалежних досвідчених модераторок, які організують групову роботу та ретельно зберуть усі ваші коментарі та пропозиції.

Отож, приходьте разом зі своїми ідеями на зустріч, що відбудеться 2 листопада о 18:30 і триватиме до 20:30. Місце зустрічі: Київ, вул. Тупікова, 22, подвір’я шкіл 159 та 324. Ініціатори зустрічі просять мешканців прихопити з собою COVID-сертифікати, аби зустріч була більш безпечна.

Окрім того, не забудьте попередньо зареєструватися для участі у події за цим лінком: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdkQNy2tboUs…/viewform

Також в анкеті за цим лінком можна залишити свої питання або пропозиції, якщо ви не зможете прийти на зустріч особисто.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири × = 20