Обережно, обман споживачів: Канцтовари у Меридіані | Відрадний

Обережно, обман споживачів: Канцтовари у Меридіані

Канцтовари Меридіан

Канцтовари Меридіан

Багатьом батькам Відрадного відомий великий магазин-склад Канцтоварів у Меридіані. Та й не тільки батькам – у дитсадках також часто рекомендують купувати фарби-папір-пластилін саме там, на перетині бульвару Вацлава Гавела у вулиці Героїв Севастополя. Мовляв, саме там – найнижчі ціни на канцелярію і всілякі паперові розвивайки. Проте, виявляється, це не завжди так. Деякі товари у Маридіані пробивають на касі вчетверо дорожче!

Меридіан Київ

Меридіан Київ

До нас звернулася читачка, яка днями (на початку липня) стикнулася з кричущим випадком обману споживачів у Канцтоварах в Меридіані. Вона розповіла нам, як все було: «У цьому магазині я купувала зошити та канцтовари вже не вперше. На цінниках там зазначають дві ціни: роздрібну і гуртову. Товари у них продаються недорогі, тому часто покупці, як і я, беруть з полиць цілу «охапку» і несуть до каси. На касі чеків не видають – принаймні, звичайних, надрукованих на вузькій паперовій стрічці».

Та цього разу щось пішло не так – жінка вирішила попросити касира видати їй чек, щоб точно розрахуватися з іншими мамами, на замовлення яких вона зробила кілька покупок. «Касирка роздрукувала чек на принтері, на звичайному аркуші А4, і дала мені. Я заплатила за товар і вийшла з магазину. Але засумнівалася у вартості куплених товарів – розраховувала витратити на покупку менше грошей, тому вирішила перевірити по пунктах, скільки що коштує».

Довго шукати не довелося – вже у 4-му пункті чеку простенький творчий набір «Конячка» (де треба сформувати з пластиліну тулуб тварини та приєднати до нього кінцівки з картону) «потягнув» на 96,67 грн. «Обираючи творчі набори, я орієнтувалася на вартість до 30 грн – купувала якісь простенькі саморобки, щоб на пару годин зайняти дитину. Тому ціна у 96,67 грн означала, що або я переплутала цінники на товарних полицях, або мене обманули», – розповіла постраждала.

Після цього вона одразу ж повернулася на касу Канцтоварів: сказала, що хоче повернути цей творчий набір і отримати назад 96,67 грн. Касир пішла назустріч, одразу повернула кошти і ще раз перевірила вартість набору у базі – там також зазначалося, що «Конячка» коштує 96 грн. Між собою касири здивовано обговорили те, що такий простенький набір не може коштувати так дорого, а постраждала пішла до торгового залу. «Я хотіла перевірити, чи то справді я глянула не на той цінник, чи на ціннику було зазначено значно меншу ціну товару», – пояснила вона.

Чек у Канцтоварах

Чек у Канцтоварах

Виявився все ж другий варіант: на полиці стояв ще один набір «Конячка», і прямо на його упаковці красувався цінник – 25 грн, а не 96 грн! Отож, якби покупчиня вчасно не перевірила товарний чек, її обманули би на 71 грн! А це – майже ще три такі творчі набори.

Обман споживачів

Обман споживачів

Ми звертаємося до наших сусідів, мешканців Відрадного: будь ласка, завжди вимагайте у магазинах чеки на придбаний товар та одразу ж їх перевіряйте. Особливо, якщо ви робите багато покупок, ціни яких неможливо втримати у голові.

Також просимо повідомляти нас про подібні випадки у торговельних точках нашого району: давайте разом попереджати сусідів про шахрайство!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 3 = п'ять