Обережно: аварійний біг-борд! | Відрадний

Обережно: аварійний біг-борд!

Аварійний рекламний щит

Аварійний рекламний щит

Те, що за біг-бордами у Києві особливо ніхто не доглядає, ні для кого не секрет. Протягом кількох останніх років у нашому місті вже падали рекламні щити: масивні конструкції не витримували вітру під час непогоди. Схоже, з цих випадків чиновники висновків не зробили, адже ми, аналізуючи сервіс 1551, час від часу бачимо скарги на аварійні біг-борди в Києві. Подібне повідомлення з’явилося й сьогодні: цього разу мова йде про щит на Індустріальному мості, який відрадненці бачать щодня.

Біг-борд, який може впасти будь-якої миті, розташований між Індустріальним мостом і зупинкою тролейбусів у бік Кардач. Скаржник навіть виділив місце розташування щита на мапі, щоб відповідним службам було легше його знайти.

Вулиця Гетьмана, місце щита на мапі

Вулиця Гетьмана, місце щита на мапі

«Над дорогою встановлений рекламний щит, який на даний момент в дуже аварійному стані, – написав скаржник. – Причому, він встановлений над спорудженням, в якому ведеться торгівля, тобто в місці, де часто зупиняються люди. В будь-який момент рекламний щит може впасти на людей. Прошу демонтувати або відремонтувати щит, або вплинути на власника цього рекламного щита щодо ліквідації цієї проблеми».

Дорогі сусіди, будьте обережні, проходячи повз цей біг-борд, і перекажіть цю інформацію своїм близьким!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість − = 5