Няня з Луганська шукає роботу! | Відрадний

Няня з Луганська шукає роботу!

Няня. Зображення з сайту urbanmoms.ca

Няня. Зображення з сайту urbanmoms.ca

У Солом’янському районі Києва активісти шукають роботу для 60-річної жінки з Луганська. Вона зараз мешкає у нашому районі і може братися за роботу саме в межах Солом’янки і Відрадного.

«Сьогодні вранці гуляли з сином на дитячому майданчику, – розповідає на своїй сторінці у Фейсбуці Катерина Бібік. – До нас підійшла літня охайна жінка, поцікавилася, чи не потребую я чи хтось із знайомих послуг няні-помічниці. Розповіла свою історію. Вона сама з Луганська, покинула місто 28 липня, житлом забезпечена (проживає у сестри) документи на переказ пенсії в Київ оформила, але поки її почнуть виплачувати, потрібно якось протриматися. Та й взагалі говорить, що не зможе просто так сидіти на пенсії, не може вона нічим не займатися, тому ходить по майданчиках, ЖЕКах, аптеках у пошуках якоїсь роботи».

Потенційна няня з Луганська справляє гарне враження. Вона охайна, грамотно говорить, має вищу освіту, у неї є медичні книжки. «На жаль, я не можу їй допомогти з роботою, але пообіцяла дати оголошення в мережі, адже в Алли Миколаївни (так звуть мою нову знайому) немає доступу до Інтернету», – каже Катерина.

Ось що може робити Алла Миколаївна:

- сидіти з дітьми

- забирати їх з садочку чи школи

- доглядати за людьми похилого віку.

Поки що жінка шукає роботу саме у Солом’янському районі, адже інші райони Києва вона знає погано.

Телефон Алли Миколаївни: (050) 872-06-67.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 + = сім