Новий м’ясний магазин на Відрадному, 28 | Відрадний

Новий м’ясний магазин на Відрадному, 28

М’ясний магазин на Відрадному, 28

М’ясний магазин на Відрадному, 28

Нещодавно у нашому районі відкрився новий м’ясний магазин. Це сталося у період карантину, коли багато місцевих мешканців були обмежені у пересуванні містом, отож обирали для покупок магазини біля дому. Саме таким став і новий магазин «М’ясо» на проспекті Відрадному, 28. Відкриття минуло, завершився локдаун… і ми зайшли до цієї торговельної точки, аби роздивитися, що там продають.

Ще кілька років тому важко було уявити, що на Відрадному відкриватимуться вузькопрофільні продуктові магазини. Але несподівана популярність м’ясного  магазину у підвальчику «Золотої Осені», вочевидь, зіграла свою роль, тому подібну торговельну точку вирішили відкрити й на іншому кінці Відрадного проспекту.

Якщо порівнювати ці два магазини, то новий очевидно відстає від свого підвального «попередника». Тут менше місця, невеликий вибір продукції, лише один продавець. Та й такого милого оку дизайну тут, чесно кажучи, немає. Але є в ньому і плюси. Який же він – новий м’ясний магазин на Відрадному, 28?

Вітрина з м'ясом

Вітрина з м’ясом

У цьому магазині – два торгові приміщення:

-         У першому (одразу на вході) продають різноманітну готову продукцію (ковбаси, тверді сири та бринзу-моцарелу, сиркову масу, сметану, соуси і навіть варене згущене молоко, розфасоване порційно);

-         У другому (вглиб магазину) є три вітрини з сирою м’ясною продукцією. Тут можна купити курятину (ось посилання на схожу продукцію), індичку, телятину, яловичину та свинину. Додатково є також сало та такі продукти, як легені та курячі лапи для домашні улюбленців.

М’ясний магазин проспект Відрадний, 28

М’ясний магазин проспект Відрадний, 28

Отож, крім суто м’ясної продукції, цей магазин пропонує величенький асортимент всіляких сирів-косичок та палок салямі. Це – суттєвий бонус, адже «одним махом» можна добряче скупитися і не йти до інших магазинів. Ще один плюс – те, що частину сирої продукції (наприклад, телятину) тут загортають у плівку – таким чином, вона не обвітрюється та уникає «доторків» можливих комах.

Магазин М'ясо на Відрадному

Магазин М’ясо на Відрадному

Але є й свої мінуси. По-перше, магазин ще відомий не всім, тому товар швидко не розпродається і залежується (це видно з його обвітреного вигляду). По-друге, цінники є далеко не у всього товару, що викликає недовіру та складає неприємне враження. Можливо, ці мінуси ми побачили через те, що навідалися до магазину вранці (може бути таке, що цінники ще не встигли розставити, а обвітрені продукти ось-ось мали замінити на свіжіші), тому сподіватимемося, що новий м’ясний магазин виправить ці невеличкі недоліки й розвиватиметься.

А ви вже купували м’ясо у новому магазині? Як вам?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три + = 5