Новий дитячий майданчик на Новопольовій | Відрадний

Новий дитячий майданчик на Новопольовій

Майже 5 років минуло з тих пір, як ми писали про дитячий майданчик на Новопольовій, 75. З тих пір його споруди помітно зістарилися і частково зруйнувалися. На щастя, нещодавно на цей же майданчик привезли нові ігрові елементи: частину з них вже можна використовувати, а частина споруд ще замотана у плівку. Що нового на цьому дитячому майданчику?

Головна споруда дитячого майданчику

Головна споруда дитячого майданчику

Перш за все, на майданчику з’явилася нова головна споруда – лазалка з гіркою, містком, канатом і різноманітними драбинками. Все доволі міцне і якісне, місток – без сходинок, що хитаються.

Новий дитячий майданчик Новопольова

Новий дитячий майданчик Новопольова

Також на цьому майданчику є нова пісочниця. Вона закрита стулками зі зручними ручками, за допомогою яких можна буде легко відчиняти пісочницю і зачиняти після себе. Піску тут поки що нема: вочевидь, він з’явиться ближче до літа. Також серед новинок майданчику – подвійна гойдалка-балансир «сі со» («see saw», як кажуть англійською), карусель, дві окремі гойдалки. Гойдалка-балансир – важкувата: якщо ви підніматимете на ній одну дитину, доведеться добряче напружуватися. Двом дітям там буде значно простіше забавлятися.

Стара і нова пісочниця

Стара і нова пісочниця

Як бачимо, дерев’яні стінки старої пісочниці демонтували і виставили ближче до дороги – вочевидь, для того, щоб їх забрав хтось, кому ця штука потрібна. Наприклад, з неї можна зробити грядку на дачі :)

Лавка на майданчику

Лавка на майданчику

Чудове нововведення цього майданчика – лавки! Їх тут аж дві, і одна з них ще загорнута у плівку. Нарешті з’явився тут і смітник (щоправда, ми не знаємо, за ким закріплено його прибирання, тому закликаємо «не місцевих» гуляк не викидати туди зайве сміття, а за можливості нести до свого контейнера).

Карусель з кермом

Карусель з кермом

Нова тримісна карусель тут – дуже вдала, з «кермом» по центру. Вона допомагає малюкам самостійно себе розкручувати, а не гукати батьків щоразу. Крім того, карусель встановлена трохи під нахилом. Не знаємо, це спеціально чи випадково, але завдяки цьому нахилу дітям вдається швидше розкрутитися, адже частину шляху карусель їде сама.

Гойдалки на дитячому майданчику

Гойдалки на дитячому майданчику

Дві гойдалки встановлені надійно – вже можна кататися.

Також є тепер на цьому майданчику столик з кількома нерухомими стільцями. Чудова річ, якої так бракує на багатьох майданчиках! Ну а крім нових елементів, тут залишилися й старі споруди, за допомогою яких дітям також можна весело провести час.

Загалом, дитячий майданчик на Новопольовій, 75 відкритий для відвідин: туди можна потрапити і у тому випадку, якщо ви – «чужинці» з інших дворів. Проте закликаємо відповідально ставитися до майна, встановленого на майданчику, прибирати після себе та слідкувати за дітлахами, щоб вони не пошкодили обладнання. Гарних прогулянок!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 − шість =