Новий дитячий майданчик на Лепсе, 50: тест-драйв | Відрадний

Новий дитячий майданчик на Лепсе, 50: тест-драйв

Дитячий майданчик на Лепсе, 50

Дитячий майданчик на Лепсе, 50

На Відрадному встановили новий дитячий майданчик! Він розташований у дворі будинку на бульварі Лепсе, 50, у межах огорожі від старого майданчику. Власне, і нові, і старі дитячі об’єкти опинилися об’єднаними парканом-сіткою. Поряд з допотопним кораблем та тригранним «невідомо-чим» у формі ялинки тут тепер стоять нові забавки для дітей. Давайте подивимося на їхні плюси і мінуси!

1. Гірка з драбинами. Цей об’єкт – беззаперечно, на майданчику головний. Такі багатофункціональні гірки діти люблять найбільше, тому не дивно, що її розташували майже по центру майданчику. До гірки примикають сходи з поручнями, цікаві сходи з канатом та драбинки – горизонтальна і вертикальна.

Сходинки з канатом

Сходинки з канатом

+ Плюси:

гірка добре сконструйована: спустившись з неї, дитина пружинить і одразу встає на ноги, а не падає п’ятою точкою на землю;

на вертикальній драбині немає верхніх перекладин: залізти на високу горизонтальну драбинку зможуть тільки доросліші діти, а не малюки;

- Мінуси:

драбинка з канатом не має поручня для підстановки, а це – дарма (з ним було би безпечніше).

Гойдалки

Гойдалки

2. Гойдалки. Традиційних гойдалок тут дві, і вони розраховані на дітей різного віку.

+ Плюси:

сидіння гойдалок симетрично «обгризані» у формі літери «З». Це зроблено для зручності розташування ніг: малюк можуть сидіти на гойдалці обличчям до спинки, а доросліша дитина – спиною до спинки (виїмки для ніг є для обох положень);

у спинках сидінь прорізано по два отвори для того, аби найменші користувачі цих забавок могли триматися під час гойдання. Та й взагалі, ці прорізи додають гойдалкам шарму: спинки виглядають, наче тваринки.

- Мінуси:

поки що не знайдені :)

3. Подвійна гойдалка. Тут конструкція стандартна: перекладина з двома сидіннями по боках і з гумовими «амортизаторами» під цими сидіннями.

+ Плюси:

добре продумані сидіння з плавними прорізами для ніг;

зручні отвори у спинках сидінь, які допомагатимуть батькам гойдати своїх малюків та самим малятам – триматися у випадку катання обличчям до спинки.

- Мінуси:

ще немає :)

Подвійна гойдалка і карусель

Подвійна гойдалка і карусель

4. Карусель. Зручна сучасна карусель, розрахована на «самообслуговування». Дитина сідає у сидіння, береться руками за жовте коло у центрі каруселі та відштовхується від нього, крутячи карусель.

+ Плюси:

карусель доволі легко крутиться, тож ця «вправа» під силу тим малюкам, які вже можуть зрозуміти принцип дії такого розкручування.

- Мінуси:

лише три сидіння.

Пісочниця

Пісочниця

5. Пісочниця. Цікавий варіант – пісочниця майже трикутної форми. Вона обладнана своєрідними «поличками», на які діти викладатимуть свої іграшки та пасочки.

+ Плюси:

пісочниця складається з трикутників, прямокутників, кіл, трапецій і навіть овалоподібної полички, тож під час гри у ній можна повторювати з малятком назви фігур.

- Мінуси:

піску нема! Оце так: зробити пісочницю і не наповнити її чистим піском…

полички довго не протягнуть. Перші кандидати «на виліт» – овалоподібна поличка та шматок трапеції, який стирчить назовні: вони відваляться одразу після першого нічого візиту на майданчик яких-небудь Сяви, Вована і Кірі. Кутові полички триматимуться довше :)

Є на новому дитячому майданчику на Лепсе, 50 ще один великий мінус – старий фундамент, який не несе особливого затишку та безпеки. Причому, цеглини від цього фундаменту розкидані біля каруселі та подвійної гойдалки. Шкода, що чиновники, які відкривали майданчик та фотографувалися з гойдалками, цього не помітили.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ два = 9