Новорічна ялинка у парку Відрадний! | Відрадний

Новорічна ялинка у парку Відрадний!

Новорічна ялинка у парку Відрадний

Новорічна ялинка у парку Відрадний

19 грудня о 16:00 у нашому парку Відрадний відбудеться святкове засвічення новорічної ялинки. На центральному вході до парку (вул. Героїв Севастополя, 37-А) на гостей вечора очікуватиме не лише вічнозелена красуня, а й розважальні заходи: святковий концерт, цікава програма для дітей та підлітків, а також невеликий новорічний ярмарок. А тим часом, у парку кипить робота з обладнання новорічної ялинки, про яку ми вам зараз і розкажемо :)

Солом’янський район Києва – великий, тому тут, за традицією, встановлюють дві святкові ялинки: у парку ім. Островського (на Солом’янці) та у парку Відрадний (у нашому мікрорайоні). Таким чином, свою долю святкових радощів отримують мешканці обох половинок району – колишнього Залізничного і колишнього Жовтневого.

Встановлення ялинки у парку

Встановлення ялинки у парку

Як встановлюють новорічну ялинку у парку Відрадний? Спершу працівники Київзеленбуду виймають невелику частину цеглинок (наземного покриття) на вході до парку. Завдяки цьому утворюється низина, в яку ставлять хрестовину – опору ялинки. Потім цю опору укріплюють і встановлюють на неї частини трубкового каркасу ялинки.

Новорічна ялинка у парку Київ

Новорічна ялинка у парку Київ

Починаючи з верхівки, у труби каркасу закладають соснові гілки, створюючи ілюзію великої справжньої ялинки. Далі працівники Київзеленбуду опускаються вниз, доповнюючи ялинку все довшими і довшими гілками. До найнижчих бокових труб каркасу встромляють вже цілі ялинки, аби новорічне деревце було широким та достатньо «пухнастим».

Ялинка на Відрадному, Київ

Ялинка на Відрадному, Київ

Потім київзеленбудівці прикрашають ялинку – починають, знову-таки, з верхньої частини. Розвішують ялинкові прикраси згори донизу, а потім чіпляють на ялинку потужні гірлянди. Ну а потім ці гірлянди засвічують – як цього року 19 грудня. Ви прийдете подивитися на це дійство – засвічення новорічної ялинки на Відрадному? :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− один = 2