Новорічна фотосесія у Києві на Шулявці! | Відрадний

Новорічна фотосесія у Києві на Шулявці!

Новорічна фотосесія Київ

Новорічна фотосесія Київ

Всім, всім, всім! :) Новий рік уже на носі, хоча це поки що не зовсім відчувається. Але саме зараз – час подумати про новорічні фотосесії, аби мати добірку чудових настроєвих фотографій до свята. Новорічні фото, як і тематичні телевізійні концерти, готують заздалегідь. Тому у вас є шанс вже найближчим часом записатися на фотосесію у Києві на Шулявці від фотографа Зєбєдє Шерфетдінової!

Фотостудія Шулявська

Фотостудія Шулявська

Де відбудуться новорічні фотосесії?

Фотостудія розташована на Шулявці, називається «Timestudio». Вона розміщена на вул. Довженка, 3 – у будівлі колишньої «Поліграфкниги», там, де й балет «My Way». Всередині фотостудія виглядає, як просторе приміщення з декількома різними фотозонами.

Там є і суто тематичний новорічний декор (червоно-білі шапочки, ялинки тощо), і затишні меблі, і цікаво прикрашені стіни. Наприклад, тло однієї фотозони виконане у вигляді побілених цеглин, іншої фотозони – у вигляді дерев’яних зрубів, ще іншої – у вигляді горизонтальних дерев’яних дощок. Замовивши фотосесію, ви зможете вибрати фотозони на свій смак, адже зимові фотосесії проводяться у всіх зонах студії.

А ще, окрім цієї локації, можна обрати будь-яку іншу фотостудію у Києві. До того ж, фотограф працює і у Вишгороді, тому варіантів для фотосесій багато:

- фотостудія на Шулявці;

- будь-яка інша фотостудія у Києві;

- будь-яке місце Києва, що підходить для проведення зйомок;

- будь-яке місце у Вишгороді (а там, до речі, є своя чудова набережна!).

Зимова фотосесія Київ

Зимова фотосесія Київ

Хто проводитиме фотозйомку?

Зєбєдє Шерфетдінова – фотограф, яка вдало компонує у кадрі фотореквізити, підкреслює ваш образ, створює чудові знімки. Час від часу попрацювати з фотомисткинею можна саме у «Timestudio» на Шулявці, тому для мешканців Відрадного це найоптимальніша «пара» фотографа і студії. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сторінці фотографа https://www.facebook.com/zephotographer або за телефоном (093) 340-41-12. Або також на сайті photoze.com.ua, де вказані актуальні ціни на фотопослуги.

Новорічна фотосесія у Києві: ціна

Станом на весну 2021, вартість фотосесії – 1500 грн за годину + оренда фотостудії від 500 грн за годину. Від фотографа ви отримаєте 10 відретушованих фото + якісні первинні фото.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два × 7 =